apatch tomcat

פרוגרמרית

משתמש צעיר
אשמח לקישורים ולהסבר על ההתקנה ,
ובכללי הסבר על מה זה ולמה צריך כדי להבין שהבנתי נכון
תודה רבה!!!!!!

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לגבי קישורים אני מאמין שיש בגוגל,
באופן כללי זה שרת apache שמריץ serverletים של ג'אווה,
יש שרתים שמריצים PHP כגון NGINX ו-APACHE, ויש שרתים שמריצים ASP.NET כגון IIS,
אז כך גם טומקאט מריץ java, צריך לקמפל את זה בצורה מסוימת כפי שזכור לי.
כל הIDEים השונים של ג'אווה תומכים במובנה ביצירה של serverlet, ואז רק מעלים אותו לתיקיית WWW של השרת טומקאט, תכנות serverlet הוא גם קצת שונה מאפליקציה רגילה.

פרוגרמרית

משתמש צעיר
תודה על המענה!!
אשמח אם תוכל לפרט על servletim יעזור לי מאד!!
וכן--- האם הכוונה בזה שזה פיתוח אפליקצית web api ב java ?
ואם כן אז אשמח למדריך איך עושים את זה מהתחלה עד הסוף
תודה רבה

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
תודה על המענה!!
אשמח אם תוכל לפרט על servletim יעזור לי מאד!!
וכן--- האם הכוונה בזה שזה פיתוח אפליקצית web api ב java ?
ואם כן אז אשמח למדריך איך עושים את זה מהתחלה עד הסוף
תודה רבה
serverlet - קוד java שבנוי מכל מיני hookים בשביל ליצור שרת HTTP

לתהליך מלא צריך לחפש בגוגל, כתבתי בזה רק פעם אחת בשביל פרויקט אחד שלקח שבועיים.
נראה לי שאני מצאתי לזה מדריך בtutorialspoint

גלוריה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
היום כבר לא מפתחים סרוולטים ישירות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה