שיתוף - לביקורת .A.M.S מארץ תצמח!

כותב השורות

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
בעידן הטכנולוגי הנוכחי אין דבר שעולה על הדעת שאי אפשר לראות אותו קורם אור וחוטים, עם קצת כסף מוטיבציה ובינה מלאכותית, הכול אפשרי.
לי ב"ה לא חסר דבר בחיים, טפו! טפו! אבל אם תשאלו אותי מה הייתי רוצה לשנות או לשפר בעולם, יש לי תשובה מוכנה.

העולם הזה חייב להפוך מעולם של שקר לעולם של אמת.
תשאלו אותי איך? תוכנה אחת, וזה קורה.

התוכנה שתיקרא A.M.S. תושתל ע"ג שבב באוזני מי שירצה לחיות ב- אמת...

דרך אגב, מומלץ מאוד לאנשי תקשורת, בפרט בימים אלו...

תחשבו על זה הם יעדכנו על הפגנה של 4,00000 ופשוט ידייקו במספרים.
וכשהם יצטטו את קריאות המפגינים זה יישמע הרבה יותר הגיוני -
העם דורש סדק חברתי! העם דורש צדק חברתי!
אחים לנזק! אחים לנשק!
אין כמו רוס יה! דה מו קרה טיה!
בועה! בועה! בועה! בושה! בושה! בושה!

וכשהנשיא יציג את 'מתווה העם', במקום לשמוע את מה שיוצא לו מהפה
אנחנו נשמע את מה שהוא אומר באמת...
שזה בעיקר: 'מצטער, אני מפחד, ממש מפחד ממה שהשמאל יעשה לי אם אני יביא מתווה שבאמת ייצג את העם',
אז הנה לכם 'מתווה הדם'.

זה רק דוגמא,
יש עוד מידע רגיש שאני צריך לגלות מכמה אנשים וכך לחשוף את כוונותיהם
אך בינתיים אני שומר על זה בסודיות, עד שתתקינו את השבב הזה, וכבר לא תצטרכו אותי...

מֶנַחֵם

קופי כובש, רייטינג מנצח
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
מי שאני הכי מפחד עליו בהקשר הזה, זה בן כספית המכונה בב"ר (או בברל"ה, כידוע ליודעי חן)
מסכן, כל הפרנסה תלך לו...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה