37.3 נקרא חום ?

• פותח הנושא $bsd
  • פורסם בתאריך

יפה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
לא.
אלא אם כן זה במגמת עליה, מומלץ לבדוק לאחר שעה שוב.....

דדד

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לאיזה גיל?
יש גילאים שבהחלט כן, אבל בתינוקות לדוג'- נראה לי שלא.

אמא בא

משתמש צעיר
גבולי. אכן כדאי שתבדקי עוד פעם עוד כמה שעות או בבוקר...

kshir

משתמש מקצוען
תלוי אדם.
רשמית זה לא נקרא חום.
יש אנשים שזה הנורמלי שלהם.
יש אנשים שיש להם חום כזה רק כשהם חולים.

פרידא

משתמש מקצוען
מכירה משהי שהיה לה 37.5 ותמיד יש לה באזור ה35 מעלות, התלבטה אם זה חום או לא. בדיעבד התברר שהיה לה קורונה.

סודו של המלאך

משתמש מקצוען
מכירה משהי שהיה לה 37.5 ותמיד יש לה באזור ה35 מעלות, התלבטה אם זה חום או לא. בדיעבד התברר שהיה לה קורונה.
אם הצליחה לחיות תקין עם 35 מעלות חום
בעז"ה תחיה גם עם קורונה

אפשר לנחש שיש בעיה במדחום שלה

אלי7 ספורט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
37.3 יכול להיות חום נמוך שמתיש ומציק ולא מחייב שזה קורונה (היה אצלינו ויצא שלילי) והרופא מסופק לגבי אמיתות הבדיקה. הוא אמר שיש מצב של חום נמוך 37.3-5 כשהרגיל הוא 36.5 וצריך להזהר

Goldidea

משתמש מקצוען
בהוראות הפעלה של המדחומים, כתוב שחום גוף תקין הוא 36.6 ויש מקומות בגוף שנמדד בהם מידת חום שונה, ולכן אם מודדים תחת בית השחי יש להוסיף חצי מעלה (לדוג' אם המדחום מראה 37.3 - צריך להתייחס לזה כ 37.8) ואם מודדים ברקטום צריך להפחית חצי מעלה (לדוג' אם המדחום מראה 37.3 - צריך להתייחס לזה כ 36.8) כמו כן יתכן הבדל בין בוקר לערב, ילד עצבני ובוכה לילד רגוע וכו' וכמובן שהמדחום הוא בסך הכל מדחום ויכול לזייף קצת לפעמים.
וכמו שהזכירו פה זה תלוי מאוד בטבע הילד יש כאלה שאצלם 39.5 צריכים טיפול נמרץ ויש שאין אצלם וירוס בלי חום שכזה..
רק בריאות

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
היה לי קורונה כמעט 3 חודשים וזה היה החום הקבוע כמעט כל יום (כשלקחו לי מדדים) אף פעם לא עבר את 7.5 ובד"כ אני 36.6 כך שתלוי מה הנורמה בגוף

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה