בקשה 30 שקל בהעברה למי שיצליח!!

תות לימון

משתמש צעיר
היי
הראשון שיצליח לפתור לי את הבעיה יקבל 30 שח:
מחקתי בטעות הודעה מגוגל צאט עם תמונה שחשובה לי מאוד!
אין לי אותה בשום מקום אחר...
אפ למישהו יש פתרון איך לראות או להוריד את התמונה שוב שיגיב.
אני ניסיתי לחפש ולא כל כך הצלחתי.

מברר

משתמש פעיל
אם לא השתמשתם בגלישה בסתר, אז המחשב בדרך כולל שומר קובץ של התמונה באחת התיקיות של temporary - תיקיה של קבצים זמניים, בדרך כלל בתור קובץ png.
אפשר לעשות חיפוש בתוכנה כמו Everything, את המונח: png, לקבוע שהחיפוש יהיה רק בתיקיות Temporary של כרום, ולהגדיר שהתצוגה תהיה של סמלים,
ואז לעבור בין כולם - זה יכול להיות גם אלפים אלפים, תלוי באורך ההיסטוריה, ולנסות לאתר את זה.

תות לימון

משתמש צעיר
אם לא השתמשתם בגלישה בסתר, אז המחשב בדרך כולל שומר קובץ של התמונה באחת התיקיות של temporary - תיקיה של קבצים זמניים, בדרך כלל בתור קובץ png.
אפשר לעשות חיפוש בתוכנה כמו Everything, את המונח: png, לקבוע שהחיפוש יהיה רק בתיקיות Temporary של כרום, ולהגדיר שהתצוגה תהיה של סמלים,
ואז לעבור בין כולם - זה יכול להיות גם אלפים אלפים, תלוי באורך ההיסטוריה, ולנסות לאתר את זה.
ראשית תודה רבה!
כתבתי באבריסינג png הוא הביא לי אלפי סמלים מהמחשב אבל לצערי לא תמונות.

האם יש דרך למצוא את הtemporary ולחפש שם?

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
היי
הראשון שיצליח לפתור לי את הבעיה יקבל 30 שח:
מחקתי בטעות הודעה מגוגל צאט עם תמונה שחשובה לי מאוד!
אין לי אותה בשום מקום אחר...
אפ למישהו יש פתרון איך לראות או להוריד את התמונה שוב שיגיב.
אני ניסיתי לחפש ולא כל כך הצלחתי.

באופן כללי תתייאשו, אבל אפשר לנסות, אולי אולי:
1. פתחתם את התמונה בכרטיסיה נפרדת במקרה? תוכלו למצוא את הקישור לתמונה בהיסטוריה.
2. לפנות לגוגל.
3. לבקש למי ששלח לשלוח שוב..

blue eagle

משתמש מקצוען
30 ש"ח לא יפתרו את הבעיה
אנשים עוזרים גם בחינם ואם לא כנראה שאין מה לעשות....

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
תודה רבה.
למרות שהתיאשתי כבר.
בסוף הצלחתי!
אומנם רק חלקית אבל הצלחתי.
@מברר ו @למדן וידען נא לפנות אלי במייל:
strkhn419 שטרודל גימייל וכולי
על מנת להעביר לכם את התשלום.
ח"ו.

אבל תפרטו יותר מה ואיך הצלחתם שאחרים ידעו בעתיד ויוכלו גם להיעזר.

תות לימון

משתמש צעיר
מצאתי בהיסטוריה של גוגל תמונה אחת.
עוד תמונה מצאתי בtemp איכשהו בעזרה של טכנאי.
אבל היו עוד 3 תמונות שאבדו לנצח....

ערער בערבה

משתמש מקצוען
אם התמונה הועברה ע"י העתק והדבק, אפשר להסתכל בהיסטוריית ההעתקות של המחשב ע"י חלונות+V.
(הפונקציה צריכה להיות פעילה בזמן ההעתקה, מי שלא הפעיל עדיין - פשוט להפעיל חלונות+V ושם יש אפשרות להפעיל להבא)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה