תנו לי ביקורת ❤❤NEW! NEW! NEW BORN❤❤

אסתי ק. [קראנצ'ית]

אסתי קלמנוביץ- שרי ווייס
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
בהמשך לשיתוף האחרון שלי
קבלו עוד משהו חדש:)
חזרתי לצלם ניו בורן!
אחרי קורס אצל מלכי אבא שאול האלופה!
אחרי תקופה ארוכה, ובזכות הילדה המהממת שלי,
שגרמה לי להתאהב מחדש בתחום:)
מה אומרות? אהבתן?
ובאלי לצ'פר אתכן
ולכן אני עושה מחיר מבצע (אמיתי!) לרגל ההשקה לסוגרות צילומי ניו בחודש הקרוב!
מוקטן שוכבת.jpg
237A8197 copy מ וקטן.jpg
237A8190 copy מוקטן.jpg
237A8142 copy מוקטן.jpg
237A8171 copy מוקטן.jpg
237A8263 copy מוקטן.jpg
237A8274 copy מוקטן.jpg
237A8093 copy מוקטן.jpg
מוקטן.jpg

וקולאז' לסיום:)

קולאז'.jpg

נערך לאחרונה ב:

חני שרבאני

הניו בורן שלך בידיים טובות
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
וואו
זה יפה כ"כ
איזה סטים מדהימים
הצילום, האביזרים העריכה
והתינוקת בכלל
זה מושלם!

אסתי ק. [קראנצ'ית]

אסתי קלמנוביץ- שרי ווייס
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
וואו
זה יפה כ"כ
איזה סטים מדהימים
הצילום, האביזרים העריכה
והתינוקת בכלל
זה מושלם!

צילום מושלם

מדהים!!
כמה יופי!
תמונות מקצועיות
סטיילינג מוקפד ורך ~

ואוו אמאלה
להנמס
הכל כ"כ מדויק ומושלם!!

אסתי את מוכשרת בליגה!!!!!!!!
הרבה הצלחות !
היה כייף איתך בקורס
כל שיעור חוויה!!!!!!!!

כמה שזה יפה!
רך וממיס!

שלימות זה כאן!!!
הכל פה יפיפה!!
אבל הדיוק בעיטוף 2 צבעים עולה על כולם!! :eek:

איפה היית עד היום?
מה זה השלמות הזאת!?
הסטיילינג התאורה העיבוד והתנוחות
הכל פשוט מושלםםםם

איזו רמה גבוהה!!!!
מדהים

משגעעע
אסתי זה מיוחד כל כך,
הסט הסגול המיס אותי---

טוב שחזרת ;)

מדהיים
ואו
תצליחי!

תמונות מטריפות!!
העיטוף ורוד ירוק מדויק אמאלה :eek:

תמונות מטורפות!!
פשוט מושלם!

אלופה!!
תמונות נדירות!

ווואו כמה שזה יפהה!

תודה כולן!
שימחתן וריגשתן:)

נעמה נייהוז

קסם של ניו בורן ✨
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
וואו כמה דיוק ויופי.
שלימות!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה