תשלום לשרטטת

שבשבת

משתמש חדש
שלום

רציתי לדעת כמה משלמים לשרטטת?
לפי שעות?
לפי פרויקט?

תודה מראש.

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש 2 אופני תשלום כפי שכתבת-
או פר פרויקט, או פר שעה.
פר שעה מתחיל בשכר מינימום ועולה לסביבות ה-50 ש"ח לשרטטת זריזה ומנוסה, לא נראה לי שעוברים את הרף הזה בשרטוט.
פר פרויקט- כמובן תלוי בהיקף הפרויקט

דירה מושלמת

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
גם אני מסכימה עם REVUT. רק שלפעמים אני נותנת לשרטטת פרויקטים שצריך להשקיע מחשבה כשמשרטטים. וזה גולש לקטע של תכנון. ואז לשעה יוצא גם יותר מ- 50.

עיקר התשלום הוא אם השרטטת מקצועית או לא. ואם צריך לעבור אחרי השרטוטים שלה ולתקן. ואם אפשר לסמוך עליה שהשרטוט שלה מושלם לעבודה.

וכל אחת והשיקולים שלה.

s0527163225

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
בציבור הכללי שכר פרילנסר מתחיל 50 ש"ח לשעה עד 160 ש"ח לשעה
אבל בציבור שלנו אנחנו יורים לעצמנו ברגליים לומדים מקצוע ומשלמים על כך עשרות אלפי שקלים על לימודים נסיעות ביביסיטר ואח"כ מבקשים שכר מינימום רק בכדי להכנס לשוק.
אבל בסוף נשאר עם השכר מינימום כמו בהנהלת חשבונות, גרפיקה, חינוך מיוחד, וכו' אתם תדעו להאריך את הרשימה יותר ממני
קחו למשל קלינאית תקשורת חרדית שלוקחת היום לפגישה מינימום 350 ש"ח ובעוד כמה שנים היא כנראה תיקח 27 לשעה.
ואני שואל למה לקחת שכר מינימום על שרטוט פרילנס
בפרלנס צריך קודם ללמוד באיזה קווים אטצ' ובלוקים המבקש עובד ובאיזה שיטות
שזה לבד יכול לקחת חצי שעה במקרה הטוב.
כמו"כ צריך בדר"כ להדפיס את השרטוט של המבקש על A3 מי משלם לנו על הזמן הזה מה עוד שהשרטוט בדר"כ לא כל כך ברור.
מה גם שצריכים להיות בזמינות גבוהה ואם אתם באמצע עבודה דחופה תצטרכו להיות ערים על השרטוט לילות.
לסיכום אל תהססו להתחיל ב-50 ש"ח לשעה אני אישית התחלתי ב-60 ש"ח לשעה ואפילו לא ניסו להוריד אותי במחיר תעשו עבודה מקצועית וישלמו בשבילכם כל מחיר

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
עבודה קבועה במשרד זה היה ויישאר שכר עלוב מאוד בכל פרמטר.
לגבי פריליאנס:
מומלץ לחשב כך: כמה שעות יקח לי * 40/60/50 ש"ח לשעה

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י s0527163225;2167144:
בציבור הכללי שכר פרילנסר מתחיל 50 ש"ח לשעה עד 160 ש"ח לשעה
אבל בציבור שלנו אנחנו יורים לעצמנו ברגליים לומדים מקצוע ומשלמים על כך עשרות אלפי שקלים על לימודים נסיעות ביביסיטר ואח"כ מבקשים שכר מינימום רק בכדי להכנס לשוק.
אבל בסוף נשאר עם השכר מינימום כמו בהנהלת חשבונות, גרפיקה, חינוך מיוחד, וכו' אתם תדעו להאריך את הרשימה יותר ממני
קחו למשל קלינאית תקשורת חרדית שלוקחת היום לפגישה מינימום 350 ש"ח ובעוד כמה שנים היא כנראה תיקח 27 לשעה.
ואני שואל למה לקחת שכר מינימום על שרטוט פרילנס
בפרלנס צריך קודם ללמוד באיזה קווים אטצ' ובלוקים המבקש עובד ובאיזה שיטות
שזה לבד יכול לקחת חצי שעה במקרה הטוב.
כמו"כ צריך בדר"כ להדפיס את השרטוט של המבקש על A3 מי משלם לנו על הזמן הזה מה עוד שהשרטוט בדר"כ לא כל כך ברור.
מה גם שצריכים להיות בזמינות גבוהה ואם אתם באמצע עבודה דחופה תצטרכו להיות ערים על השרטוט לילות.
לסיכום אל תהססו להתחיל ב-50 ש"ח לשעה אני אישית התחלתי ב-60 ש"ח לשעה ואפילו לא ניסו להוריד אותי במחיר תעשו עבודה מקצועית וישלמו בשבילכם כל מחיר
לצורך העניין- שרטט פריליאנס יכול לקחת לפי 100 ש"ח לשעת עבודה במגזר הכללי?
נשמע פשוט הזוי

s0527163225

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
כשיהיה לך שרטט שאף פעם לא חוזר לו תכניות ע"י הבודקים בעירייה
יש הרבה מאוד שישלמו לו כזה מחיר ואף יותר מכך

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י איש שמח;2167241:
לצורך העניין- שרטט פריליאנס יכול לקחת לפי 100 ש"ח לשעת עבודה במגזר הכללי?
נשמע פשוט הזוי

מה כל כך הזוי?
כשאתה מעסיק שכיר יש לך הוצאות רבות כמו עמדה, תכנה, מיזוג, תיקון תקלות, מתנות ביטוח לאומי הנהלת חשבונות ימי חופשה מחלה, אי אפשרות לפטר בהריון ולהרע תנאים במקרה שאין מספיק עבודה.

כשאתה מעסיק פרילנסר אין לך את העלויות האלה, אבל לפרילנסר יש. לכן השכר הוא לפחות כפול משכר שכיר.

להעסיק פרילנסר בשכר מינימום זה ניצול (המעסיק) ופראיריות וטפשות (מצד המועסק) וזה לא צריך לקרות.
אגב, לדעתי זה גם לא מה שהולך בשוק, אני העסקתי פרילנסר במחיר של 70 ש' לשעה ו90 ש' לשעה. (שתיהם עשו אותה עבודה כל אחד קבל כמה שדרש עם התמקחות קלה) אבל זה שכר ברוטו. וזה בתקופות לחץ לזמן קצר ומחפשים מישהו אמין כי בזמן לחץ אין לך זמן לעבודה חובבנית. תדעו שאפשר וכדאי וצריך לדרוש.

yafa

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
למיטב ידיעתי על שרטוט מקצועי משלמים גם יותר מ100 ש"ח לשעה!
שרטוט מקצועי הוא מהיר, עם מינמום טעויות.
בחישוב מהיר שווה הרבה יותר משרטטת מתלמדת שלוקח לה כפול 6 מעובדת מנוסה..

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ברור שיש הבדל מהותי בין שכר שרטט/ת במשרד לבין שכר שעתי בפרילנס.
מה שכתבתי לעיל מתיחס לעובד במשרד.
פרילנס מקובל להתחיל ב-50 ש"ח (ברור שתמיד יהיו את אלו שיעבדו גם ב-30) ומגיע למעל 100 ש"ח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה