דרוש מידע תשלום לילדה בכיתה ח' על קייטנה

קומבינה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
עולה על הגל:
כמה הגיוני לשלם לילדה בכיתה ד-ה ששומרת ומעסיקה את בת השכנים שעולה לא' במשך הבוקר?

יהודיה נחמדה :)

משתמש צעיר
הציעו לבת שלי בסמינר לשמור על תינוק בן שנה כל בן הזמנים במחיר מינימום של 700 ש"ח,
והיא ממש לא הסכימה!
גם כי כל בין הזמנים היא תצטרך להיות בבית ולא לצאת לשום מקום!!
וגם כי המחיר הרגיל מ-8:00 בבוקר עד 16:00 בצהריים הוא לפחות 1,000 ש"ח

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
הבת שלי (16) התחילה עם שמירה על 2 אחיות, ולכל אחת מהן הצטרפו עוד חברות
בימים ראשון-שני שלישי, 08:45-13:30
לוקחת 50 ש"ח לילדה (אני אמרתי לה לקחת 60 ומקסימום לתת הנחה לאחיות, אבל היא לקחה 50 מכל אחת)

ואגב, בין הזמנים המחירים מאד יקרים

משפטנית פח

משתמש מקצוען
לכמה ילדות, האם זה היה קייטנה או בייביסיטר ולכמה שעות?
לילדה אחת! בת שנתיים וחצי

כל יום משמונה וחצי עד שתיים למשך שבוע

אני מבינה שזה בין הזמנים וכ

בכל מקרה ברירה לא הייתה לי והילדה בילתה מקייטנה לקייטנה...

היום חזרנו מההדרגהר בגן, היא אמרה לי בדרך היה כיףף בקייטנה(:

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לכן שאלתי,
נראה לי הזוי לשלם 10 שקל לשעה לשמירה על 3 בנות...
ברור שזה הזוי

לדעתי מינימום 100 ש"ח ליום עדיין זה זול מאד לדעתי ל3 בנות ומצד שני פחות מנצל

10 שקל לדעתי זה מוגזם

שימי לב שלפי חישוב פשוט שילמת קצת פחות מ11 ש"ח לשעה בהנחה שזה לא כלל את יום שישי.
(אם כלל את יום שישי אז שילמת פחות מ10 ש"ח לשעה)

לילדה אחת! בת שנתיים וחצי

כל יום משמונה וחצי עד שתיים למשך שבוע

אני מבינה שזה בין הזמנים וכ

בכל מקרה ברירה לא הייתה לי והילדה בילתה מקייטנה לקייטנה...

היום חזרנו מההדרגהר בגן, היא אמרה לי בדרך היה כיףף בקייטנה(:

משפטנית פח

משתמש מקצוען
אבל זה ילדה אחת אז תחלקי בשלוש(:

או שאני מפספסת משהו

בלי קשר, זה היה נשמע שהסכומים ליום שרצו פה מגוחכים אולי טעיתי

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אבל זה ילדה אחת אז תחלקי בשלוש(:

או שאני מפספסת משהו

בלי קשר, זה היה נשמע שהסכומים ליום שרצו פה מגוחכים אולי טעיתי
שימי לב שמדובר על 3 וחצי שעות ביום (שעתיים פחות ממך)
ואם אני מחלקת 100 ש"ח ליום ל3 בנות זה יוצא קצת בערך 30 ש"ח לשעה ל3 בנות שזה 10 ש"ח לשעה לילדה.
בדיוק כמו שאת שילמת :)

אישית שילמתי בבין הזמנים מחיר מגוכח אבל זה מה שמי שעשתה את הקייטנה רצתה,
יכול להיות שהיא חישבה גם מחיר לפי כמות ילדים ובגלל שיש הרבה ילדים היא הורידה במחיר,
אבל זה ממש לא היה ניצול כי היא לא היתה חייבת לפרסם קייטנה במחיר כזה.

אב"ם

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני חושבת שזה תלוי מאוד באזור מגורים,
בפריפריה ייקחו על בייביסיטר 10-15 ש"ח לשעה(בכללי לכל הילדים)
ובאזורים מרכזיים אני יודעת שלוקחים בין 20-35 ש"ח לשעה.
בכל מקרה הייתי אומרת שתלכו לפי הסטנדרט של המקום כדי שהבת לא תרגיש מנוצלת....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה