תשלום בחנות WooCommerce לפי קילוגרמים

חיה 92

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יש לי שאלה לגבי תשלום בחנות WooCommerce לפי קילוגרמים.
בחנות רגילה אני מצרפת נגיד 3 מוצרים לקופה ומשלמת עליהם לפי הסה"כ שיוצא.

אך כעת אני מבררת לגבי בניית אתר אינטרנטי למוצרי בשר ועופות, הרי המחיר בכזו חנות הולך לפי קילו.
לדוג' אני מזמינה 2 עופות שעולים 30 ש"ח לקילו, אז בקופה הרשמית באתר זה אמור לצאת 60 ש"ח, אך העוף ישקול כנראה יותר מקילו ואז המחיר יעלה בהתאם ואת זה ידעו רק לאחר הכנת ואריזת המוצר.
הרי התשלום מתבצע בסליקה באתר בסיום ההזמנה, והסכום הסופי לאחר האריזה כנראה לא ייצא אותו הדבר.
מה עושים במקרה כזה?
(אם לא הייתה בעיה לקחת פרטי אשראי, הייתי עושה זאת ואז הלקוח היה מחויב בתשלום רק לאחר הכנת ההזמנה. אך יש בעיה חוקית לקחת את הפרטים)

מקווה שהשאלה מספיק מובנת.
אשמח לתשובות.

EPaP

מנהלת בפמ"ג
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
יש בהגדרות של ווקומרס למהגיר לפי מה החישוב של המוצר, כמות או קילו או עוד כמה אופציות
פשוט תגדירי מכירה לפי קילו

חיה 92

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
כן, אני יודעת שניתן להגדיר לפי קילו.
הבעיה שבעת רכישת המוצר, לא ידוע עוד בדיוק כמה קילו יהיה העוף.
רק בהכנת ואריזת העופות שוקלים אותם.
המחיר הסופי לאחר האריזה לא יהיה אותו מחיר כמו מה ששילמו באתר.

Yehuda Kremer

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
מה דעתך לאפשר לקונה לרכוש נקודות,
אז ניתן יהיה להתחשבן על ידי הוספת או החסרת נקודות למשתמש לפי המחיר הסופי של העוף,
כלומר, לאחר שידוע לנו מה המשקל והמחיר הסופי, הנקודות בחשבון המשתמש יתעדכנו בהתאם.

לדוגמה: https://codex.mycred.me/chapter-iii/gateway/woocommerce/point-based-stores

הבוס הגדול

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
מה דעתך לאפשר לקונה לרכוש נקודות,
אז ניתן יהיה להתחשבן על ידי הוספת או החסרת נקודות למשתמש לפי המחיר הסופי של העוף,
כלומר, לאחר שידוע לנו מה המשקל והמחיר הסופי, הנקודות בחשבון המשתמש יתעדכנו בהתאם.

לדוגמה: https://codex.mycred.me/chapter-iii/gateway/woocommerce/point-based-stores

אמור להיות לזה פיתרון יותר פשוט מנקודות, אני לא מצליח להזכר מהו,

רחל ז.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
שופט/ת באתגר דריבל
יש הרבה אתרים שמוכרים לפי קילו
הרעיון הוא שבזמן התשלום נתפסת מסגרת אשראי בחברת האשראי על הסכום המשוער
ואח"כ נעשה חיוב על הסכום הסופי
את צריכה לבדוק עם חברת האשראי את האפשרות הזו - של תשלום מושהה ותפיסת מסגרת (בקארדקום למשל לוקחים על זה דמי תשלום חודשיים יותר גבוהים מעט) ובד"כ לחברות שמאפשרות את זה - יש הגדרה פשוטה בלוח הבקרה של ווקומרס בהגדרות התוסף
(משתמשים באופציה הזו גם כשרוצים לא לחייב את הלקוח על מוצר עד שלא בודקים שהוא במלאי)

הבוס הגדול

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
יש הרבה אתרים שמוכרים לפי קילו
הרעיון הוא שבזמן התשלום נתפסת מסגרת אשראי בחברת האשראי על הסכום המשוער
ואח"כ נעשה חיוב על הסכום הסופי
את צריכה לבדוק עם חברת האשראי את האפשרות הזו - של תשלום מושהה ותפיסת מסגרת (בקארדקום למשל לוקחים על זה דמי תשלום חודשיים יותר גבוהים מעט) ובד"כ לחברות שמאפשרות את זה - יש הגדרה פשוטה בלוח הבקרה של ווקומרס בהגדרות התוסף
(משתמשים באופציה הזו גם כשרוצים לא לחייב את הלקוח על מוצר עד שלא בודקים שהוא במלאי)
נכון, קוראים לזה טוקן ואכן זה הפיתרון.

חיה 92

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
תודה רבה!
עזרתם לי מאוד.

Condless

משתמש צעיר
D I G I T A L
התוסף מאפשר הזנה של משקל המוצר לאחר השקילה וחישוב המחיר לפיו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ת'

קסט תִּקְרַב רִנָּתִי לְפָנֶיךָ יְהוָה כִּדְבָרְךָ הֲבִינֵנִי:קע תָּבוֹא תְּחִנָּתִי לְפָנֶיךָ כְּאִמְרָתְךָ הַצִּילֵנִי:קעא תַּבַּעְנָה שְׂפָתַי תְּהִלָּה כִּי תְלַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:קעב תַּעַן לְשׁוֹנִי אִמְרָתֶךָ כִּי כָל מִצְוֹתֶיךָ צֶּדֶק:קעג תְּהִי יָדְךָ לְעָזְרֵנִי כִּי פִקּוּדֶיךָ בָחָרְתִּי:קעד תָּאַבְתִּי לִישׁוּעָתְךָ יְהוָה וְתוֹרָתְךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קעה תְּחִי נַפְשִׁי וּתְהַלְלֶךָּ וּמִשְׁפָּטֶךָ יַעֲזְרֻנִי:קעו תָּעִיתִי כְּשֶׂה אֹבֵד בַּקֵּשׁ עַבְדֶּךָ כִּי מִצְוֹתֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה