השקעות תשואות מסלולי הלכה, מתעדכן כל חודש

יוחנן 1

משתמש מקצוען
לפי מה שאני רואה משתלם לי לעבור לאלטשולר שחם ששם התשואה הכי גבוהה.
נכון?
זה העניין שהטבלה הזאת מביאה נתונים חלקיים מאד.
אם למשל היה בטבלה את המסלול המנייתי של הלמן אלדובי בקרן פנסיה, היה אפשר לראות שהם הביאו תשואה יותר גבוהה מאלטשולר שחם.

יוחנן 1

משתמש מקצוען
איזה מסלולים כשרים שם?
1622489229945.png

חלום צעיר

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
תכל'ס...
אלטשולר שחם חיסכון לכל ילד הוא מומלץ?
(אין לי כוח לקרוא עכשיו אלפיים שירשורים על כל סוגי המדדים)
איזה הכשר יש להם?

eli3434

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
תכל'ס...
אלטשולר שחם חיסכון לכל ילד הוא מומלץ?
(אין לי כוח לקרוא עכשיו אלפיים שירשורים על כל סוגי המדדים)
איזה הכשר יש להם?
להמליץ אינני יכול כי אין לי רשיון יעוץ אבל הנתונים הם:
אלטשולר שחם בחוסכים עם סיכון בינוני השיגו את התשואה הטובה ביותר (בכשרים)
הכשרות שלהם היא תשואה כהלכה.

ב100 מנייתי המסלול הפסיבי של הלמן הביא תשואה יותר גבוהה (כמובן שזה גם סיכון גבוה יותר)

חייקל שי

משתמש רשום
אשמח לקבל למי שיש מידע על חיסכון לכל ילד אם סיכון נמוך
בכשרות העדה החרדית

הכל בסדר

משתמש מקצוען
בטבלה שצרפו למעלה נראה שאינפיניטי עשה תשואה גבוהה משמעותית מכל השאר לא?

תלתל

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אשמח מאוד לקבל פרטי קשר של תשואה כהלכה
הם עדיין קיימים? אני לא מצליחה להשיג פרטים עליהם בגוגל

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום

חייים125

משתמש פעיל
אשמח מאוד לקבל פרטי קשר של תשואה כהלכה
הם עדיין קיימים? אני לא מצליחה להשיג פרטים עליהם בגוגל
אפשר להתקשר לאחד מהרבנים המפרסמים שם
אני אישית דיברתי השבוע עם אחד מהרבנים החשובים החותמים שם ואישר לי את חתימתו.

אסתריקה הלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
האם מישהו יכול להעלות טבלה עם השוואות יותר מעודכנת?
תודה רבה

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

אשכולות דומים

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה