תרי"ג בירושלים - הצצה לחוברת

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עבודה לחברה' מתרי"ג
בשיתוף עם עיריית ירושלים
חולק בתיבות דואר של הירושלמים.
מי שלא ירושלמי - מוזמן לקבל הצצה .
היה חוויה פצצית.
1.png
2.png
3.png
4.png
5.png
6.png
7.png

רותינה

משתמש מקצוען
מהמם! ראיתי גם באמיתי.....
אגב, זה היה בכוונה שיהיה הרבה מלל על כל קוביה, יעני שיצא זול יותר? כי לי היה די מכביד לקרוא את זה, (אז רק הסתכלתי בציורים...:cool:)
נ.ב.
ועוד משהו, הצבעים על המחשב יותר יפים מאשר אחרי הדפסה, במודפס זה היה טיפהלה כהה יותר.

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
מהמם! ראיתי גם באמיתי.....
אגב, זה היה בכוונה שיהיה הרבה מלל על כל קוביה, יעני שיצא זול יותר? כי לי היה די מכביד לקרוא את זה, (אז רק הסתכלתי בציורים...:cool:)
נ.ב.
ועוד משהו, הצבעים על המחשב יותר יפים מאשר אחרי הדפסה, במודפס זה היה טיפהלה כהה יותר.
אוי. נגעת בשתי נקודות כואבות.
המלל לא היה תחת אחריותי
וכנ"ל ההדפסה.
תודה

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הציורים הרהיבו עין, את התוכן לא הצלחתי להבין, לצערי, למרות המאמץ השכלי שהשקעתי בעניין.

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
מהכפת לי הכיתוב? הציורים מטובי הקומיקסים!

ג'קי ירחי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נשמח לשמוע!
אגב צבעים- מסך חדש שנראה לי מכהה את הצבעים ויוצר רוויה יותר מהדרוש, איך מכיילים באמצעים ביתיים? יש המלצות?
נושא בפני עצמו. אנחנו נמצאים מול 2 בעיות. הראשונה אצלינו: הברקה של המסך מטעה, ההרגל לעבוד בrgb כשהדפום מדפיס על cmyk, הרצון לתת ניגודים, האיזון הלא נכון וכו'. השנייה נמצאת בבית דפוס: החוסר מקצועיות של כמה מהם בחישוב הנכון של הפחדת והבנת הצבעים וכו'. בקיצור נושא רחב ומורכב.

לדLed

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נושא בפני עצמו. אנחנו נמצאים מול 2 בעיות. הראשונה אצלינו: הברקה של המסך מטעה, ההרגל לעבוד בrgb כשהדפום מדפיס על cmyk, הרצון לתת ניגודים, האיזון הלא נכון וכו'. השנייה נמצאת בבית דפוס: החוסר מקצועיות של כמה מהם בחישוב הנכון של הפחדת והבנת הצבעים וכו'. בקיצור נושא רחב ומורכב.
טוב, אני פשוט אפרוש.
היה נחמד!

ronitg

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נשמח לשמוע!
אגב צבעים- מסך חדש שנראה לי מכהה את הצבעים ויוצר רוויה יותר מהדרוש, איך מכיילים באמצעים ביתיים? יש המלצות?
הכי פשוט להשוות לכמה עבודות שהודפסו, ולהגיע למשהו הכי קרוב שיש.
(גם בין הדפוסים עצמם יש הבדלים, לכן בעיני כדאי להתבסס על כמה עבודות ממקומות שונים, לקבל אינדיקציה יותר רחבה)

יפית כוכב

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עבודה יפה מאוד!!! ראיתי בעיתון.

מלך המאבק עם דגל לבן? מה אם הקרדיט???

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה