תרופה טבעית להפרעות קשב וריכוז - על מה אתם ממליצים?

bujo bizual

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
שמעתי על איזה כדור שמרגיע ומיישב את האדם,
לא יודע עליו כמעט כלום.
קוראים לו פסיפלורה.

אוריאל דיין

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
אני לא זוכר מה היה המינון של האומגה 3 שנתתי לו, אבל בסוף התחלתי לתת לו פיקסולין של חברת ננוטבע וזה עובד מצויין.
הוא לוקח בבוקר 13 התזות וזה מחזיק לו עד ארבע שהוא מסיים את החיידר. אני רואה את התוצאות בציונים וגם הרב'ה אפילו הסכים איתי שיש שיפור עצום. הוא כבר לוקח את המוצר קרוב לשנה ואני מרוצה ממנו מאד, עולה לי 99 ש"ח ומספיק בערך לחודש (בשישי ושבת אני לא נותן לו את הפיקסולין)

פורום

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני לא זוכר מה היה המינון של האומגה 3 שנתתי לו, אבל בסוף התחלתי לתת לו פיקסולין של חברת ננוטבע וזה עובד מצויין.
הוא לוקח בבוקר 13 התזות וזה מחזיק לו עד ארבע שהוא מסיים את החיידר. אני רואה את התוצאות בציונים וגם הרב'ה אפילו הסכים איתי שיש שיפור עצום. הוא כבר לוקח את המוצר קרוב לשנה ואני מרוצה ממנו מאד, עולה לי 99 ש"ח ומספיק בערך לחודש (בשישי ושבת אני לא נותן לו את הפיקסולין)
האם זה גם מרגיע היפר או רק נותן ריכוז בלימודים (למי שקצת רחפן...?)
למה אתה לא נותן בזמן חופש?

rosmarin

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אשמח לעזור עם הומאופתיה
Staltal1 בגימייל

אחד הלויים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
יש עוד מישהו כאן שממליץ על הפיקסולין - נשמח לדעת

אוריאל דיין

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
תעשה חיפוש על המילה פיקסולין כאן בפורומים ותראה חוות דעת של אנשים נוספים חוץ ממני

וילון תחרה

משתמש פעיל
איני יודעת אם מוכרים את זה עדיין
אבל יש בחנויות טבע סירופ מדהים בשם:
ביוסטראט
הוא ממש מרגיע

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה