• בעקבות ניצול הפורום למטרות אחרות ההרשאה לכתיבה והעלאת נושאים הינה רק למנויים, לקבוצות מקצועיות ולחכמת נשים.

בקשת תרומה תרומת סעודת ר"ה למשפחה ברוכת ילדים

איש ברמה

משתמש חדש
עריכה תורנית
משפחה ברוכת ילדים מירושלים מוכנה לקרוא את כל ספר התהלים עבור כל ישועה למי שיתרום להם את סעודת ר"ה
ניתן ליצור קשר בפל' 0583212115
נ.ב. ניתו לתרום מוצרי מזון כמו אורז שימורים שתיה חלות או שוברי מזון
כל תרומה תתקבל בברכה

מחזיק מפתחות

משתמש מקצוען
כאב לי הלב לשמוע......
יש הרבה ארגונים שעוזרים- תנסו להפנות אותם אליהם- קופות שכונתיות, יד אליעזר, יד עזרה ושולמית

איש ברמה

משתמש חדש
עריכה תורנית
כאב לי הלב לשמוע......
יש הרבה ארגונים שעוזרים- תנסו להפנות אותם אליהם- קופות שכונתיות, יד אליעזר, יד עזרה ושולמית
נשמח מאוד אם תכיר איזה אירגון שיכול לעזור להם
כיון שאב המשפחה לא מעונין לבקש
אני מנסה לעזור להם בצורה מכובדת
ניתן לפנות אלי בפל' 0583212115

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
ללא היכרות אישית עם פות"ש, אבל כדאי לברר היטב לפני שמעבירים כספים..
אין הבדל בין מכירת עגלות יד2 שלא קיימות, לבין איסוף כסף למשפחה נזקקת שלא קיימת...

שוב, הדברים אינם אישית מול פות"ש, אלא כאזהרה כללית בנידון ודומיו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה