דיונים ואתגרים תקשורת עם לקוחה

מירי קאהן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אשמח לשמוע מה הייתן עושות, לקוחה שבחרה חבילה וגודל אלבום (סטנדרטי 21-56) ואחרי ששלחתי לה את האלבום המוכן לאישור, התחרטה ובקשה גודל אחר שאינו יחסי בפרופורציה (30-60) וכמובן דורש עיצוב אלבום מחדש, ( במיוחד שאלבומי חלאקה אני לא עושה בגודל הזה בד"כ, אז אין לי עמודים פתוחים, שיכולים להקל על העבודה, ) נחמדות וסופגות את זמן העבודה הנוסף? או דורשות תשלום כמו על תוספת דף נוסף לפי מספר הדפים?
ובכללי מענין אותי לשמוע עד כמה אתן באות לקראת לקוחה שדורשת משהו מעבר (מוגזם, ודורש מאמץ מיוחד מצדכן) ועד כמה צריך להיות חכמים ולא צודקים?

tamar *-*

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אני אישית הייתי עושה לה שוב במחיר מינימלי לשעה.
אני הייתי אומרת שאני לא יודעת כמה זמן יקח לי כי אף פעם לא עשיתי בגודל הזה וכו'... ולכן אני לא יכולה לדעת את המחיר מראש.

ngraphic

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אשמח לשמוע מה הייתן עושות, לקוחה שבחרה חבילה וגודל אלבום (סטנדרטי 21-56) ואחרי ששלחתי לה את האלבום המוכן לאישור, התחרטה ובקשה גודל אחר שאינו יחסי בפרופורציה (30-60) וכמובן דורש עיצוב אלבום מחדש, ( במיוחד שאלבומי חלאקה אני לא עושה בגודל הזה בד"כ, אז אין לי עמודים פתוחים, שיכולים להקל על העבודה, ) נחמדות וסופגות את זמן העבודה הנוסף? או דורשות תשלום כמו על תוספת דף נוסף לפי מספר הדפים?
ובכללי מענין אותי לשמוע עד כמה אתן באות לקראת לקוחה שדורשת משהו מעבר (מוגזם, ודורש מאמץ מיוחד מצדכן) ועד כמה צריך להיות חכמים ולא צודקים?
תלוי מה רמת המורכבות של העיצוב
אם זה משהו קליל- ריבועים וכיתובים, והיה לוקח לי מקסימום שעה לשדרג, הייתי בולעת. אבל אם זה המשך לעוד מללא בקשות אז לעשות לזה סטופ ובזמן...
ומה אתן עושות כשלקוחה משגעת אתכן להחליף צבעים בבגד/ בנעל, להרזות אותה, לאפר---- וכל זה ...
עד כמה להתייחס?
תיקוני פוטושופ בתוספת תשלום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה