עזרה תקשורת בע"מ שלום, מה יש לכם להציע לי?

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
1. פלאפון. הישן, נוקיה 3310, ע"ה, זלה"ה. החליט לשתות מים, ומעבדה מקצועית לא הצליחה לשחזר נתונים.
איזה מכשירים טובים ויעילים יש היום? ממשק נוח ולא קלוצי, תגובה מהירה, מסך גדול, ובונוס: צלצולים יפים.

2. הייתי מנויה בקו קבוצתי מסויים, שנחסם בפתאומיות. כחברה בקבוצה, הקו חסר לנו ממש. איפה אפשר לפתוח קו שועדת הרבנים נותנת לו כשרות לכתחילה, ולא מחפשת לחסום?

ישראל בני ברק

משתמש צעיר
ועדת הרבנים בעקרון לא מאשרת קווים קבוצתיים, בבדיקה שערכתי בעבר (תש"פ) לקו של חברת טלביפ (0747960960) גיליתי שיש אפשרות דרך ההגדרות של תא קולי בקו, לייצר שלוחה של תא קולי שמקליטה את ההגדרות לשלוחה אחרת ואז בעצם אפשר לסדר ששלוחה 1 תקליט לשלוחה 2 אתם יכולים לבדוק האם זה עדיין קיים.

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
2. הייתי מנויה בקו קבוצתי מסויים, שנחסם בפתאומיות. כחברה בקבוצה, הקו חסר לנו ממש. איפה אפשר לפתוח קו שועדת הרבנים נותנת לו כשרות לכתחילה, ולא מחפשת לחסום?
כמו שכתבו כאן, ועדת הרבנים, לא נותנת כשרות לקוים שכל אחד יכול להשאיר הודעה.
אבל ייתכן ואחד ממנויי הקו או קרוביו, הודיע לועדת הרבנים על המספר, ובפרט עם יש גישה לקוי תוכן או שיש ועידות בקו.
ייתכן ואם זה יהיה קו ללא הפניות לתוכן וועידות,, אז לא יהיה לאף אחד אינטרס לחסום...
בכל אופן פעמים רבות אם אתם מביאים את המספר בניוד, אז יש פחות סיכוי שזה יחסם.

תכלת מרדכי

משתמש פעיל
עריכה תורנית
איזה מכשירים טובים ויעילים יש היום? ממשק נוח ולא קלוצי, תגובה מהירה, מסך גדול, ובונוס: צלצולים יפים.

או הו.... לפתוח שוב את הנושא של הפלאפונים הכשרים?
אני עברתי משיאומי ל4*4, ולא שברתי אותו ביום הראשון. וזו מחמאה גדולה לפלאפונים של היום.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה