תקרה פריקה

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אולי מישהו מכיר אלמנטים לתקרה פריקה (מתחת לגג ניפתח לסוכה) שנראה "אנושי" :( (לא אולם תעשייתי...) ועשוי מאלומניום/ פלסטיק או כל חומר ש"מותר" לו להתרטב במקרה של נזילות? אני מכירה את הלוחות אלומניום ברוחב 30 ס"מ או 15 ס"מ, נראים לא רע(בפרט אם אני משלבת לדים וכד') וזה בדיוק מה שעמדתי לעשות מיד אחרי החג, אבל מה לעשות שבעל הבית סגר במוצש"ק תקרת ביהכנ"ס שעשויה מהאלמנטים האלו וכמה שהוא התלהב מהפתרון לפני החג, כך הוא מסרב לשמוע ממנו לאחר הסירבול של הסגירה... הוא טוען שהלוחות כבדים ומתעקמים.(למרות שהם עשויים טוב, אבל זו שנה שלישית, וכל שנה הם מתעקמים קצת כך שזה הולך ונהיה גרוע משנה לשנה.),אודה לכל מי שיש לו רעיון כלשהו בסגנון הזה.

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
האם אף אחד לא מכיר שמהו בסגנון שאני מחפשת? האם זה אומר שלא קיים בשוק פיתרון יפה ועמיד לנזילות לסוכה שנמצאת במקום מרכזי בבית?

מלכי63

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
אני מצטערת שאני כותבת באיחור , אבל רק עכשיו ראיתי את השאלה.
אני חושבת שיש לתקרות בריסול פתרון.
תקרות בריסול הן תקרות נמתחות הניתנות לפירוק והרכבה מחדש איו ספור פעמים!
יש תקרות בריסול מסוג פריק, שהן ניתנות לפירוק והרכבה ע"י הלקוח.
ויש תקרות בריסול מסוג קבוע שהן ניתנות לפירוק והרכבה ע"י צוות בריסול מורשה
אם תרצי פרטים נוספים את יכולה להיכנס לאתר שלהם ולקבל הסברים.
נ.ב. אין לי מושג לגבי רמת המחירים

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מכירה את בריסול וגם השתמשתי איתם באחד הפרויקטים אבל המחירים שלהם לא מאד ידידותיים :) (למרות שיש סיבה למחיר כי המוצר מאד איכותי ויפה)

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני סגרתי בתיקרה אקוסטית.. מתחת לגג נפתח. מבחינת מראה זה מקסים
אך לא פותר בעיה של נזילות, כשהיה חשש לנזילה הייתי מפרקת את הלוח שמשם אמור לנזול עד יעבור זעם..
למרות שראיתי לוחות ממתכת ומאד יפים (אפילו יותר) אבל זה היה כבר אחרי שעשינו. וגם מבחינת מחיר נראה לי זה יותר יקר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ג

א מִזְמוֹר לְדָוִד בְּבָרְחוֹ מִפְּנֵי אַבְשָׁלוֹם בְּנוֹ:ב יְהוָה מָה רַבּוּ צָרָי רַבִּים קָמִים עָלָי:ג רַבִּים אֹמְרִים לְנַפְשִׁי אֵין יְשׁוּעָתָה לּוֹ בֵאלֹהִים סֶלָה:ד וְאַתָּה יְהוָה מָגֵן בַּעֲדִי כְּבוֹדִי וּמֵרִים רֹאשִׁי:ה קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶקְרָא וַיַּעֲנֵנִי מֵהַר קָדְשׁוֹ סֶלָה:ו אֲנִי שָׁכַבְתִּי וָאִישָׁנָה הֱקִיצוֹתִי כִּי יְהוָה יִסְמְכֵנִי:ז לֹא אִירָא מֵרִבְבוֹת עָם אֲשֶׁר סָבִיב שָׁתוּ עָלָי:ח קוּמָה יְהוָה הוֹשִׁיעֵנִי אֱלֹהַי כִּי הִכִּיתָ אֶת כָּל אֹיְבַי לֶחִי שִׁנֵּי רְשָׁעִים שִׁבַּרְתָּ:ט לַיהוָה הַיְשׁוּעָה עַל עַמְּךָ בִרְכָתֶךָ סֶּלָה:
נקרא  31  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה