עזרה תקלה באשראי ואין עם מי לדבר!

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
יש לי שני כרטיסי אשראי- אחד בנקאי ואחד חוץ בנקאי, ובעת ביצוע פעולת משיכה הוא כותב לי שהקוד הסודי שגוי! ניסיתי בכמה כספומטים- ואותה תוצאה!

בבנק (שעתיים המתנה טלפונית-) ענו לי שאין שום בעיה מבחינתם ואינם רואים שום תקלה
בחברת האשראי אין עם מי לדבר! ואין אפשרות להחלפת קוד סודי דרך האתר.

משהו נתקל פעם בכזו תקלה? מה ניתן לעשות?
אודה לעזרתכם!

מצפה לישועה

משתמש מקצוען
לי היתה בעיה ששכחתי את הקוד ובבנק אמרו שהחלפת הקוד נעשית רק ע"י ישרכאט ושהתקשרתי לישרכארט אמרו שאפשר לשחזר אל רק ע"י שליחת הקוד לסניף של הבנק וזה לוקח כמה ימים וכמובן שהבנק סגור.

msl

משתמש מקצוען
אני יודעת רק בחברת כרטיס האשראי שלי- ישראכרט,
אפשר לעשות שחזור קוד סודי (הקראתו שוב) במענה הקולי באתר באפליקציה את מתקשרת מהמספר שלך ל 036364513 ולפעול לפי ההוראות
בכרטיס חוץ בנקאי צריך שתיהיה לך יתרה במסגרת של הכרטיס

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה