קורונה תעזרו לי לפענח תוצאה סורולוגית

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
לא מצליחה להבין כמה זה
תודה
IMG-20210211-WA0007.jpg

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
זאת בדיקה למחלים או למחוסן ?
למחוסנים יש מספרים אפילו הרבה יותר ענקיים (מישהו העלה פה עם למעלה מ22000)
לא זה ולא זה
היה במשפחה ובדקנו לו לברר אולי הוא סורולוגי. וכמובן יצא שלילי בכל המתושים.

זה אני

משתמש רשום
אני קיבלתי היום 1183
ואשתי 2940
שנינו לא היינו מאומתים
רק שהיה לנו תסמינים באזור אלול ולא עשינו בדיקה כי...

זה אני

משתמש רשום
אז זה הרבה או קצת ? מה המדדים?
לפי מה שכתוב בטופס של מאוחדת
למחוסן/מחלים מ50 ועד 151 זה חיובי - שיש לו נוגדנים
ומי שלא מחוסן/מחלים התוצאה לא בטוחה
למעלה מ151 נוגדנים זה על בטוח מספיק נוגדנים גם למי שלא מחוסן/מחלים
פחות מ50 זה בטוח לא נוגדנים

זה אני

משתמש רשום
אני קיבלתי היום 1183
ואשתי 2940
שנינו לא היינו מאומתים
רק שהיה לנו תסמינים באזור אלול ולא עשינו בדיקה כי...
אגב בתחילת חודש טבת היו תרומת דם למדא דרך עזר מציון שבדקו סרולוגית ושם קיבלתי תשובה שלילית
אני כבר לא מאמין לאף אחד...

פיר

משתמש סופר מקצוען
דברה מנהלת פרופסור בתל השומר ואמרה /הכאלפים של הנוגדנים יורדים במשך הזמן
שתהיה רפואה שלמה לכל עם ישראל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה