תסריט....

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
יש סיפור מאוד יפה באחד מספרי הילדים של חיים ולדר. זכור לי הציור של 2 האחים הולכים נתמכים זה בזה ובוכים

יוכי יוכי

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני דווקא לא צריכה סיפור ילדים,

עדיף משהו יותר מרגש ונוגע ללב....

יש למישהו?

תודה:)

שרה'לה

משתמש מקצוען
יש את הסיפור על שני האחים שחלקו שדה משותף.
לאחד מהם היה משפחה ברוכת ילדים, ולשני לא היה בכלל ילדים.
ערב אחד חשב לעצמו האח הראשון: מסכן אחי, אין לו ילדים, לפחות שיהיה לו כסף. הלך והזיז את הסימון בין שני חלקי השדה והגדיל את החלק של אחיו.
מאוחר יותר חשב האח השני: "מסכן אחי, הוא צריך לכלכל משפחה כה גדולה ואין לו כדי מחייתם". הלך והזיז באמצע הלילה את הגדר והגדיל את חלקו של אחיו.
בלילה השני, חשב לעצמו הראשון: לא מספיק מה שהזזתי לטובת אחי, אזיז עוד טיפה את הגדר. וגם אחיו חשב לעצמו אותם מחשבות, כך מספר לילות זז הגדר מכאן לשם, ומשם לכאן. עד שלילה אחד הם נפגשו... הבינו, והתחבקו באהבה.

אבקנים

משתמש רשום
את יכולה לפנטז כל סיפור שנוגע לאחים
החל מירושות, וכן פרידות ופגישות מחודשות, קשרי משפחה לקויים שמסתדרים
כיד דמיונך הטובה
בהצלחה!!!

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
יש איזה סדרה של ספרים (אולי תיקון המידות( (בצאת השמש בגבורתו) לא בטוחה.
בספר יש סיפור על שתי אחיות שרבו כל חייהם עד זקנותם.
הגדולה שנאה את הקטנה והיא היתה היותר בעייתית.
ממש לעת זקנותם כשהגדולה כבר היתה חולה ונטתה למות קראה אליה את אחותה וההיא חשבה שאולי כבר רוצה להתפייס ולמות בשלום,
היא בקשה ממנה להתקרב אליה, יותר ויותר עד שממש נגעו כמעט פנים בפנים ואז... פתחה החולה את פיה ונגסה נשיכה רצינית את אחותה ואז אמרה -עכשיו אני יכולה למות בשלווה כי נקמתי בך--

הסיפור אמיתי והוא מובא על הענין שמי שלא מתקן את מידותיו ישאר כך כל חייו וימות כך.

מימי זו

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י בפוטנציאל;2224893:
ממש לעת זקנותם כשהגדולה כבר היתה חולה ונטתה למות קראה אליה את אחותה וההיא חשבה שאולי כבר רוצה להתפייס ולמות בשלום,
היא בקשה ממנה להתקרב אליה, יותר ויותר עד שממש נגעו כמעט פנים בפנים ואז... פתחה החולה את פיה ונגסה נשיכה רצינית את אחותה ואז אמרה -עכשיו אני יכולה למות בשלווה כי נקמתי בך--

הסיפור אמיתי והוא מובא על הענין שמי שלא מתקן את מידותיו ישאר כך כל חייו וימות כך.

ב'להגיד'
אם אני לא טועה של חומש דברים

תמר21

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים

משל של הבן איש חי זצוק"ל.
כך אני זוכרת.

Ushaya

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אוטומציה עסקית

בספרי היסטוריה מביאים את הסיפור הזה כמו מה שדחף את רבי ישראל סלנטר להקים את תנועת המוסר, אם זו יכולה להיות הבקשה האחרונה של אישה בחייה...
אה, ושם היה מדובר גם בשכנות...:D

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה