כללי תנו רעיון

גרפוטו

משתמש מקצוען
שבוע טוב, אני מקווה שעדין לא הלכתם לישון, לפי הוראתה של life
ואני רואה שאתם עכשיו במצב של ערנות מיירבית...
אני צריכה רעיון ללקוח שעובד כעת להפיק ארוע גדול, לאנשים שאינם שומרי תורה ומטרתו לקרב אותם אל התורה... והוא רוצה לחלק גם שי אישי עם 'ריח' יהודי כגון בקבוקון יין עם תווית אישית, איזשהי תפילה מקורית וכדו' תנו עצות, אפשר גם ביקורת נוקבת... כמו שlife...

life

משתמש רשום
:):):):)גרפוטו, כל הנושא הזה בכלל לא נראה לי... אל תלך על זה, זה במילא לא ייצא יפה!

גרפוטו

משתמש מקצוען
אני כבר עייפה, קשה לי להבין מדבריך אם את מתכוונת ברצינות, או שאת צוחקת עלי... כהמשך לנושא של עדן

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
יישכוייח. מאחלת לכם בהצלחה. כל המציל נפש מישראל....

לדעתי, ספר תהלים קטן כמזכרת יכול להיות נחמד גם לחילונים. או אולי פרק שירה או משהו כזה. רק החילונים הקיצוניים [כמו משפחתי] לא מחזיקים תהלים בבית. השאר מחזיקים אפילו אם לא יודעים מה עושים עם זה בדיוק.

מעיינות21

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אם את מבקשת רעיונות אז איפה הביקורת :)

תפילה להצלחה על מגנט.
תפילת הדרך לאוטו-את יודעת איפה שתולים את כל הריח טוב.
תפילה לשמירה במחזיק מפתוחת.

וכן כמו שגינגית אמרה.

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מיועד לנשים או לגברים?
הייתי הולכת על סדר הדלקת נרות שבת.
אשר יצר,
ברכת הבית..

גרפוטו

משתמש מקצוען
תודה לכל העונים,
להלן מעט פרוט: מדובר בבית ספר לילדים חילוניים שרוצים להתקרב..., (מסוג-תורני, שובו, וכד')
וההנהלה מפיקה ערב חד פעמי להורים, שהולך להיות מרשים מאוד, בשביל לשכנע הורים לשלוח ילדים לשם, מדובר במשהו די גדול- כ-800 אנשים, וחשוב רעיון מקורי, ויעיל
ספר תהילים- יצא יקר מדי, במיוחד שאנו רוצים להדפיס עליו את הלוגו של הארוע וכד',
והרעיון של מעינות נשמע טוב, העביר זאת הלאה, אשמח לשמוע רעיונות נוספים

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אז אולי תפילת אבות על בנים...

מ_ר_צ

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אפשר תפילה לפרנסה בשלל ורסיות החל מהדפסה צבעונית וקפסולציה \ מגנט\ מודבק בתוך כריכה.
ניתן תפילת הדרך כמו שאמרו קודמי בשלל אפשרויות הפקה:
מודפס על דיסק (ניתן לתליה ברכב)
מודפס על כרטיס מגנטי וניתן להכניס לארנק.
אפשר להטביע על מדליה ולתלות על מחזיק המפתחות.
אפשר לקחת כל אחד מהרעיונות וכמובן לא חסר תפילות שניתן להדפיס בשלל האפשרויות

אבישר

משתמש רשום
אפשר לחלק ערכת גפרורים להדלקת נרות שבת ולפי התקציב לצרף לזה, נרות, סדר הברכה, וכו, מנסיון, אם מישהו מקבל או יותר נכון מקבלת דבר כזה לידים, ומחליטה פעם אחת להשתמש זה הרבה פעמים גורר המשך! בהצלחה!

שמשונית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
שאבעס...

אפשר לוח זמני כניסת ויציאת השבת על מגנט בגליון אחד או בפנקס נתלש עם סלוגן שילווה כל השנה.
אם ישמרו ישראל שתי שבתות מיד נגאלים...
בהצלחה!
אגב, הבי''ס הזה בתל אביב???

שוקולטה_10

משתמש צעיר
צילום מקצועי
אחינו החילוניים נתפסים לע"ד בקמיעות - סגולות - וכו'
אולי אפילו לתת חמסה קטנה משובצת אבנים יפות ועליה כתוב "מזל וברכה"
או תמונה קטנה 10*10 עם ציור/ צילום של חמסה והכיתוב "מזל וברכה"

life

משתמש רשום
אל תיהיה כל כך בטוח,
כל האנשים שמחזיקים קצת מהיהדות ומהמסורת-נקשרים לחמסה
תבדוק את הרעיון שוב.
גם אני שללתי פעם איזו מזכרת של חמסה בגלל שאני אישית סולדת מזה, אבל זה התקבל בברכה.

שמשונית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בקמיעות אין שום דבר 'הלכה למעשה'...
לענ''ד יש יתרון למזכרת שאולי תגרום למישהו להיות יותר טוב ולו פעם אחת!

שוקולטה_10

משתמש צעיר
צילום מקצועי
איך הצלחת לדוג את האשול הענתיקה הזה...

אביהו, שים לב לתאריך האשכול
זה קורה הרבה לחדשים, זה קצת מפריע

לא נורא

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה