דרוש מידע תנור בילד אין דו תאי - דחוף

• פותח הנושא P.R.
  • פורסם בתאריך

P.R.

משתמש מקצוען
אשמח להמלצות מנסיון.
תנור של חברת סול או של חברת בקו בילד אין דו תאי מה טיב של מי שהתנסה/תה באחד מהם.
ואם יש למשהו מושג איזו חברה עדיפה.

תודה מראש!

הדס ט

משתמש מקצוען
לי יש של teka
לפני שלוש שנים כשקניתי אותו,
שמעתי שזו החברה היחידה שהתנור שלה חזק מספיק
בקטגוריה של בילדאין דו תאי.
והוא תנור בהחלט יקר יותר

P.R.

משתמש מקצוען
אשמח לחוות דעת נוספות, זה ממש חשוב לי.

תודה מראש!

רחל סרולוביץ

כתיבה שיווקית וקופירייטינג
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
אשמח להמלצות מנסיון.
תנור של חברת סול או של חברת בקו בילד אין דו תאי מה טיב של מי שהתנסה/תה באחד מהם.

תודה מראש!
על הסול שמעתי דעות חלוקות, גם מחברה שקנתה אותו.
לי ולכמה סביבי יש בליני, לא נמכר בכל החנויות, יש אצל קרייזמן מוצרי חשמל
והוא תנור פשוט מעולה! חזק ואופה נהדר.

קרן שמש

משתמש סופר מקצוען
אשמח להמלצות מנסיון.

תודה מראש!
לי יש של Teka- פשוט הוא היחיד הבילד אין דו תאי שאפשר לאפות בו ב-2 התאים בו זמנית. לי זה היה מאד חשוב.
יש לי אותו שנתיים- בינתיים אני מרוצה מאד.

r.e.d.

משתמש מקצוען
לי יש את של סול, מרוצה מאוד!!
רק קחו בחשבון שזה תנורים יקרים מאוד.
אזור של 4 אלף.

רוחי בלבוחי

משתמש סופר מקצוען
אני קניתי שני תנורים נפרדים במקום אחד דו תאי.
הרווחתי ששניהם גדולים.
יש לי של AEG יואווו תותחיות של תנור.
ממליצה בחום ובהתלהבות.

P.R.

משתמש מקצוען
לי יש של Teka- פשוט הוא היחיד הבילד אין דו תאי שאפשר לאפות בו ב-2 התאים בו זמנית. לי זה היה מאד חשוב.
יש לי אותו שנתיים- בינתיים אני מרוצה מאד.

יש עוד כמה שאפשר בו זמנית, בהכשר.
בקו - בהכשר הבד"ץ העדה החרדית.
סול בהכשר הרב הלפרין.
ד.א.
מה זה ההכשר המכון הטכנולוגי להלכה ברשות הרב הלפרין, שזה ההכשר גם של Teka וגם של סול.

האמת שמה שמושך אותי בתנור של בקו, שהם הכי זולים, ויש להם מבצע של הוספת סכום של 199 ש"ח, ויש אחריות ל 6 שנים נוספות לשנה שניתנת מראש, ז"א 7 שנות אחריות, וכן בהכשר הבד"ץ, אבל לבינתיים לא שומעת עליו בכלל.

וכמובן תודה לכל המגיבות!

P.R.

משתמש מקצוען
על הסול שמעתי דעות חלוקות, גם מחברה שקנתה אותו.
לי ולכמה סביבי יש בליני, לא נמכר בכל החנויות, יש אצל קרייזמן מוצרי חשמל
והוא תנור פשוט מעולה! חזק ואופה נהדר.
פתחתי וראיתי שכתוב תנור הלכתי, אבל לא כתוב איזה הכשר.

וכן אני רואה שיש גם של דלונגי עם אחריות 3 שנים והכשר בד"ץ העדה החרדית,
בבקשה אשמח להמלצות נוספות, בכדי שאוכל לראות על מה יש הכי הרבה המלצות, אני מסובכת, ואני צריכה בימים הקרובים לתת לנגר את המידות המתאימות, וכל תנור הוא בהפרשים של ס"מ בודדים.

תודה מראש!

נערך לאחרונה ב:

P.R.

משתמש מקצוען
אולי בכל זאת יש עוד ממליצים?
או סתם כאלו שמבינים בחברות ויכולים לתת לי כיוון איזה חברות יותר איכותיות.
תודה מראש!

מושה אור

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
לי יש של סול, ואני ממליץ על זה מאוד.....
כמה מאפיינים יחודיים.
1. אפשר לעבוד עם שתי התנורים באותו זמן.
2. מתנקה בקלות.

שוה כל שקל

רחל סרולוביץ

כתיבה שיווקית וקופירייטינג
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
פתחתי וראיתי שכתוב תנור הלכתי, אבל לא כתוב איזה הכשר.

וכן אני רואה שיש גם של דלונגי עם אחריות 3 שנים והכשר בד"ץ העדה החרדית,
בבקשה אשמח להמלצות נוספות, בכדי שאוכל לראות על מה יש הכי הרבה המלצות, אני מסובכת, ואני צריכה בימים הקרובים לתת לנגר את המידות המתאימות, וכל תנור הוא בהפרשים של ס"מ בודדים.

תודה מראש!
תשאלי את קרייזמן עצמם לגבי ההכשר
יש לשים לב שדלונגי לא ניתן להפעיל את שני התאים בו זמנית, ובבליני כן. התאים נחשבים לנפרדים לגמרי ולכן אין בעיה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה