עזרה תןסף התראה על דואר חדש בגוגל

זהבוש

משתמש מקצוען
לפני לא הרבה זמן הועלה כאן השם של התוסף של גוגל שמראה על המסך של המחשב אם יש דואר נכנס.(כעת הוא לא נמצא בחיפוש או שלא חיפשתי כראוי...)

שאלתי היא האם זה קבוע כל עוד לא הקשתי עליו עם העכבר, או שזה קופץ שניה אחת מודיע שיש דואר ונעלם? כי כאשר אני לא ליד המחשב אין בזה תועלת...

דבר נוסף האם זה גם משמיע צליל?

ודבר אחרון איך קוראים לתוסף הזה ? ומהיכן מורידים אותו?

תבורכו מפי עליון

מהודר!

סופר מקצוען באינדיזיין!!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אפשר להוסיף מנגינות לבד

שלום רבב

משתמש פעיל
כמו שמשנים את שם הקובץ.
בוחרים את הקובץ ואז לוחצים עליו (הלחיצות צריכות להיות לא צמודות כי אז הקובץ נפתח) וניתנת האפשרות לשנות את שמו, ומשנים מאחרי הנקודה שזה סוג הקובץ לדוג' אצלינו מוחקים את MP3 וכותבים CRX

ישראלית

משתמש פעיל
D I G I T A L
כמו שמשנים את שם הקובץ.
בוחרים את הקובץ ואז לוחצים עליו (הלחיצות צריכות להיות לא צמודות כי אז הקובץ נפתח) וניתנת האפשרות לשנות את שמו, ומשנים מאחרי הנקודה שזה סוג הקובץ לדוג' אצלינו מוחקים את MP3 וכותבים CRX
בשם הקובץ כתוב Checker-Plus-for-Gmail™_v21.1.2.1, בלי סיומת mp3

זהבוש

משתמש מקצוען
נכנסתי לרשימת התוספים דרך הגדרות המייל עשיתי התקנה ואישור .
איךאני רואה שזה מותקן?

שלום רבב

משתמש פעיל
תוסף.png

ישראלית

משתמש פעיל
D I G I T A L
הורדתי והעתקתי את זה לתוספים, אבל יש לי התראת אבטחה שאי אפשר להוסיף תוספים מאתר זה!, (כנראה זה הגדרות אבטחה).
איך מורידים את רמת האבטחה של הדפדפן?

זהבוש

משתמש מקצוען
לא כתבתי די ברור .. התוסף המבוקש הוא זה שמראה מיילים חדשים על מסך המחשב גם כאשר הגוגל כרום סגור ואני בכלל בוורד או צופה בתמונות.. וכדו'

יש כזה דבר?

את החיווי כאשר הכרום פתוח יש לי מזמן

חיבור*

משתמש מקצוען
לא כתבתי די ברור .. התוסף המבוקש הוא זה שמראה מיילים חדשים על מסך המחשב גם כאשר הגוגל כרום סגור ואני בכלל בוורד או צופה בתמונות.. וכדו'

יש כזה דבר?

את החיווי כאשר הכרום פתוח יש לי מזמן
התוסף נותן את זה.
בהגדרות התוסף בכרטיסיה התראות יש אפשרות להגדיר "הרץ ברקע כשכרום סגור".

זהבוש

משתמש מקצוען
אני לא רואה את זה .
אולי אפשר להטריח.. ולעשות צילום מסך של זה?

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
הנה התוסף במגיקוד למי שמתקשה לשנות סיומת..
להוריד, ולגרור לעמוד התוספים של כרום, לאשר, וזהו!
כעת יש לכם תוסף שמתריע על כל הודעה נכנסת ואפשר גם לבחור לבד צלצול ארוך שאז תשמעו גם אם כמה דקות לא ליד המחשב וכו'

https://magicode.me/send-file/file/f1b71029f432c2b0e63b9985072897b711e6362b/download

בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  38  פעמים

לוח מודעות

למעלה