תמחור הקלדה מכתב יד עתיק

ניצוצות

משתמש צעיר
האם יש למשהו מושג כיצד מתמחרים הקלדה מכתב יד משנת תרכ"ו, הכתב הוא כתב רש"י, כתב די קשה? האם לפי מקשים או לפי שעות וכמה?

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אני לא בקיא במחירים האלה, אבל ברור שהמחיר יהיה גבוה יותר מהקלדה רגילה.

בכל אופן - אתה בטוח שזה כתב רש"י? יש יותר סיכוי שזה כתב "חצי קולמוס" ואם אתה לא בקיא בפיענוח שלו עדיף שתתן את זה למומחים לדבר.

ניצוצות

משתמש צעיר
נכתב ע"י אברהם;406214:
אני לא בקיא במחירים האלה, אבל ברור שהמחיר יהיה גבוה יותר מהקלדה רגילה.

בכל אופן - אתה בטוח שזה כתב רש"י? יש יותר סיכוי שזה כתב "חצי קולמוס" ואם אתה לא בקיא בפיענוח שלו עדיף שתתן את זה למומחים לדבר.

אין לי בעיה בפיענוח, השאלה כמה אני יכול לבקש? בעבר שלמו לי ל-10 אלף מקשים מחיר של פי 2.5 מהקלדה רגילה (ז"א 100 ש"ח ל10 אלף מקשים) אבל אני לא יודע האם זה המחיר. כי אז היה מדובר במשהו שהיה לו כסף להשקיע בפרויקט, ובער לו מאוד שנסיים את העבודה על הצד הטוב ביותר

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
ביררתי עם יחיאל ביטון, שהוא מומחה לפיענוח כתבי יד חצי קולמוס וכו' והוא אמר לי שהמחיר בשוק נע בין 30 ש"ח ל 50 ש"ח לעמוד Word סטנדרטי (A4)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה