תמחור הגהה ועריכה

אסתיג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כמה אני יכולה לגבות עבור הגהת ספר בן כ 100 עמודים, ההגהה כוללת:
תיקוני: ניקוד, סימני פיסוק, לשונית, ספרותית, כתיב, + תיקוני תרגום בין עברית לאידיש, בעצם הרבה תיקונים נכללים כבר תחת הגדרה שונה מהגהה בלבד - עריכה לשונית וספרותית + תרגום.
אני מציינת גם את העובדה שיש לי תיקונים ממש בכל מילה שנייה, לפחות!
האם 50 ש"ח לשעה משקפים את העבודה וההשקעה? (בקצב של כמות התיקונים הנדרשת כאן, אני מספיקה בשעה כ3-4 עמודים)

בעריכה

משתמש חדש
זה מחיר סטנדרטי לעורך מתחיל, בהתחשב בלוח זמנים אפשר גם להעלות בסכום

אסתיג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
בנוסף לנ"ל - בעניין אחר.
כמה אני יכולה לגבות עבור עימוד ועריכת חוברת בת כ 40 עמודים, הכולל:
העתקת החומר המוקלד מוורד לאינדיזיין, קביעת סגנונות רבים על כל החומר (טורים, פסקאות, שירים, כותרות ראשיות ומשניות, תתי כותרות משניות, ציטוטים, קרדיטים ועוד) + עיצוב גרפי הכולל גם כריכה מעוצבת, + הגהה.
האם 50 ש"ח לשעה הוא מחיר הגיוני?

מלבב

משתמש צעיר
נכתב ע"י אסתיג;2096974:
כמה אני יכולה לגבות עבור הגהת ספר בן כ 100 עמודים, ההגהה כוללת:
תיקוני: ניקוד, סימני פיסוק, לשונית, ספרותית, כתיב, + תיקוני תרגום בין עברית לאידיש, בעצם הרבה תיקונים נכללים כבר תחת הגדרה שונה מהגהה בלבד - עריכה לשונית וספרותית + תרגום.
אני מציינת גם את העובדה שיש לי תיקונים ממש בכל מילה שנייה, לפחות!
האם 50 ש"ח לשעה משקפים את העבודה וההשקעה? (בקצב של כמות התיקונים הנדרשת כאן, אני מספיקה בשעה כ3-4 עמודים)
עריכה לשונית וספרותית + תרגום - מייקרת את העבודה. מקובל לקחת יותר. לפחות 60 - 65.
לא עובדים בעבודה שלא משלימים איתה. אלא אם אין ברירה.

נכתב ע"י אסתיג;2097052:
בנוסף לנ"ל - בעניין אחר.
כמה אני יכולה לגבות עבור עימוד ועריכת חוברת בת כ 40 עמודים, הכולל:
העתקת החומר המוקלד מוורד לאינדיזיין, קביעת סגנונות רבים על כל החומר (טורים, פסקאות, שירים, כותרות ראשיות ומשניות, תתי כותרות משניות, ציטוטים, קרדיטים ועוד) + עיצוב גרפי הכולל גם כריכה מעוצבת, + הגהה.
האם 50 ש"ח לשעה הוא מחיר הגיוני?
בהחלט. אלא אם יש דברים יוצאי דופן.

בעריכה

משתמש חדש
מקצוענים בשוק לאור הנתונים, הסכומים נעים כבר בסביבות ה80-90 לפחות

toichen

משתמש רשום
בעבודות הנ"ל, לא מתמחים לפי טקסט (מילים, עמודים וכיוצא) אלא לפי שעות. הסיבה היא, מכיון שלא ידוע כמו התיקונים, ואפשר שהדבר משתנה בהמשך הטקסט, אי אפשר לשער כמה זמן זה יקח. מה שאפשר לעשות, זה לעשות עמוד אחד, ולומר למעסיק כמה זמן זה לקח, ולהסביר לו שאי אפשר להתחייב בקשר לזמן, אבל הוא יכול לקבל איניקציה לפי עמוד זה.

המחיר שאפשר לקחת תלוי כמובן באיכות. אבל אם האיכות היא טובה, אז 70-80 שקל לשעה לא נחשב הרבה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיג

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ עַבְדֵי יי הַלְלוּ אֶת שֵׁם יי:ב יְהִי שֵׁם יי מְבֹרָךְ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:ג מִמִּזְרַח שֶׁמֶשׁ עַד מְבוֹאוֹ מְהֻלָּל שֵׁם יי:ד רָם עַל כָּל גּוֹיִם יי עַל הַשָּׁמַיִם כְּבוֹדוֹ:ה מִי כַּיהוָה אֱלֹהֵינוּ הַמַּגְבִּיהִי לָשָׁבֶת:ו הַמַּשְׁפִּילִי לִרְאוֹת בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ:ז מְקִימִי מֵעָפָר דָּל מֵאַשְׁפֹּת יָרִים אֶבְיוֹן:ח לְהוֹשִׁיבִי עִם נְדִיבִים עִם נְדִיבֵי עַמּוֹ:ט מוֹשִׁיבִי עֲקֶרֶת הַבַּיִת אֵם הַבָּנִים שְׂמֵחָה הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה