תמונות מהשטח מרמת בית שמש ד

בעניינים - אסתי צין

בעלת עיתון בעניינים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
שלום לכולם
מנסה לעקוב אחרי כל הבקשות ששולחים לנו .. גם המון במייל
אנחו לא יוצאים כל יום לשם.. אחת לשבוע אולי קצת יותר..
וגם באמת אין מה לחדש כל כך תוך שבוע. ההתקדמות לא קריטית.
אבל אנחנו לא התייאשנו :)
בעז"ה נצא לשם השבוע או תחילת שבוע הבא ונשלח עוד תמונות

בכל אופן כשאני עברתי לדירה שלי בג2.. גרתי בג1. לא היה כמעט שבוע שעבר בלי שהלכנו לבקר:)
מאד מזדהה עם ההרגשה של לראות את הבית שלכם:)

תודה על כל התודות :):):)

השמנמן

משתמש מקצוען
אם אפשר עוד תמונות של פרויקט "נופי אום" עם מספרי בנינים וגם תמונות מהכביש התחתון (מתחת ל-5 הבנינים)
תודה רבה ממש.....
כולנו אם נופי אום
אם אפשר והרבה
תודה לכל העוזרים והמסייעים
וגם לאלו שעושים מבצעים:rolleyes::rolleyes::rolleyes::cool::cool::cool:
אנחנו פותחים במבצע תודות ל @השמנמן שלא מפספס הודעה בלי לשלוח תודה :cool: :)

יש מצב

משתמש צעיר
צולם מקומה עליונה של אחים אום, במרכז רואים את מגן 23,

p1021728_optimized.jpg
p1021712_optimized.jpg
p1021709_optimized.jpg

יש מצב

משתמש צעיר
יש לך מושג איזה דגם שיש זה?
זה מטבח שהקבלן נותן?
ואיזה חברה המטבח?
אין לי מושג נכנסתי לדירה ועשיתי תמונות, הדירה לא קשורה אלי.
אבל זה כנראה סטנדרט כי בדירה אחרת שם היה אותו שיש.

מיכאל שרייבער

משתמש רשום
עריכה תורנית
שלום לכל מעלי התמונות היקרים הע"י.
נפשי בשאלתי ודירתי בבקשתי אם יוכל מישהו להעלות תמונות מפרויקט מצפה החורש, אחותה הקטנה של מצפה האלה.
ניסיתי לחפש ולא מצאתי אף תמונה כאן.
תזכו למצוות

ח. שטיין

משתמש רשום
הפקות ואירועים
כנ"ל גם אני מצטרף לבקשה של אחים אום , ואגב מבנינים 7-8 שלחו הרבה תמונות ואין מה לחדש ממש מוכן שם רק גימורים אולי בפנים יש מה לראות התקדמות...
ולגבי משבעינינים כתבו שיש על צלע ההר 5 בנינים זה לא נכון כי יש שם 6 בנינים והפרויקט כולו מכיל 8 בנינים נשמח תמונות מבנין 6 שמשום מה בקצב הכי מועט שם למרות שבצפי איכלוס הוא משתווה לשני הבנינים הצמודים אליו...
ושוב תודה רבה לעיתון בעינינים על התמונות המדהימות על הנכונות וההשקעה לצאת מידי שבוע לשטח להרים רחפנים ולצלם מכל כיוון , העיתון שלהם באמת מוצלח למרות המתחרים הם הכי בעינינים.........

איתי שלום

משתמש רשום
כנ"ל גם אני מצטרף לבקשה של אחים אום , ואגב מבנינים 7-8 שלחו הרבה תמונות ואין מה לחדש ממש מוכן שם רק גימורים אולי בפנים יש מה לראות התקדמות...
ולגבי משבעינינים כתבו שיש על צלע ההר 5 בנינים זה לא נכון כי יש שם 6 בנינים והפרויקט כולו מכיל 8 בנינים נשמח תמונות מבנין 6 שמשום מה בקצב הכי מועט שם למרות שבצפי איכלוס הוא משתווה לשני הבנינים הצמודים אליו...
ושוב תודה רבה לעיתון בעינינים על התמונות המדהימות על הנכונות וההשקעה לצאת מידי שבוע לשטח להרים רחפנים ולצלם מכל כיוון , העיתון שלהם באמת מוצלח למרות המתחרים הם הכי בעינינים.........
אולי אתה יכול לעלות תמונות בבקשה של בנינים אלו מאוד אשמח לראות אני עדין לא ראיתי תמונות ברורות של בנינים אלו ועדין זה לא סותר את הבקשה שלך שיצלמו לך את בנין 6

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה