תמונות מרמה ד'

לוח נדל"ן

קריית יערים לנופש פנטהאוז חלומי לשבת הזו ש"ח2,000.00
להשכרה פנטהאוז ענק, חלומי, לשבת הזו, 5 חד' , נוף פנורמי מהמם!! (עד הים בראות טובה) שקיעה עוצרת נשימה!! ממוזגת (למרות שלא צריך עם כזה אוויר...)...
פעיל עד
מודעת
להשכרה
צפיות
40
מחפשים דירה/ וילה /בית עם 8 חדרי שינה בכל מקום בארץ נקי מאד!!!! במחיר שפוי....
פעיל עד
מודעת
להשכרה
צפיות
16
מעוניין לקנות מחסן עדיפות בבני ברק ניתן ליצור קשר בהודעה אישית תודה רבה!!!
פעיל עד
מודעת
למכירה
צפיות
15
מחפש דירה לזוג עם ילד בשבת הקרובה בתשלום סמלי אשמח אם תכלו ליצור קשר
פעיל עד
מודעת
להשכרה
צפיות
12
דירה לנופש ש"ח1,600.00
דירה לנופש בספסופה, פנויה לימי ראשון שני ושלישי הסמוכים, הדירה בת שלשה חדרים (חוץ מסלון), נראית רחבה ומטופחת עם חצר גדולה, בחצר ישנה בריכה על...
פעיל עד
מודעת
להשכרה
צפיות
61

בעניינים - אסתי צין

בעלת עיתון בעניינים
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עיצוב גרפי
שלום לכולם
מנסה לעקוב אחרי כל הבקשות ששולחים לנו .. גם המון במייל
אנחו לא יוצאים כל יום לשם.. אחת לשבוע אולי קצת יותר..
וגם באמת אין מה לחדש כל כך תוך שבוע. ההתקדמות לא קריטית.
אבל אנחנו לא התייאשנו :)
בעז"ה נצא לשם השבוע או תחילת שבוע הבא ונשלח עוד תמונות

בכל אופן כשאני עברתי לדירה שלי בג2.. גרתי בג1. לא היה כמעט שבוע שעבר בלי שהלכנו לבקר:)
מאד מזדהה עם ההרגשה של לראות את הבית שלכם:)

תודה על כל התודות :):):)

השמנמן

משתמש פעיל
אם אפשר עוד תמונות של פרויקט "נופי אום" עם מספרי בנינים וגם תמונות מהכביש התחתון (מתחת ל-5 הבנינים)
תודה רבה ממש.....
כולנו אם נופי אום
אם אפשר והרבה
תודה לכל העוזרים והמסייעים
וגם לאלו שעושים מבצעים:rolleyes::rolleyes::rolleyes::cool::cool::cool:
אנחנו פותחים במבצע תודות ל @השמנמן שלא מפספס הודעה בלי לשלוח תודה :cool: :)

יש מצב

משתמש צעיר

מיכאל שרייבער

משתמש חדש
עריכה תורנית
שלום לכל מעלי התמונות היקרים הע"י.
נפשי בשאלתי ודירתי בבקשתי אם יוכל מישהו להעלות תמונות מפרויקט מצפה החורש, אחותה הקטנה של מצפה האלה.
ניסיתי לחפש ולא מצאתי אף תמונה כאן.
תזכו למצוות

ח. שטיין

משתמש חדש
הפקות ואירועים
כנ"ל גם אני מצטרף לבקשה של אחים אום , ואגב מבנינים 7-8 שלחו הרבה תמונות ואין מה לחדש ממש מוכן שם רק גימורים אולי בפנים יש מה לראות התקדמות...
ולגבי משבעינינים כתבו שיש על צלע ההר 5 בנינים זה לא נכון כי יש שם 6 בנינים והפרויקט כולו מכיל 8 בנינים נשמח תמונות מבנין 6 שמשום מה בקצב הכי מועט שם למרות שבצפי איכלוס הוא משתווה לשני הבנינים הצמודים אליו...
ושוב תודה רבה לעיתון בעינינים על התמונות המדהימות על הנכונות וההשקעה לצאת מידי שבוע לשטח להרים רחפנים ולצלם מכל כיוון , העיתון שלהם באמת מוצלח למרות המתחרים הם הכי בעינינים.........

איתי שלום

משתמש רשום
כנ"ל גם אני מצטרף לבקשה של אחים אום , ואגב מבנינים 7-8 שלחו הרבה תמונות ואין מה לחדש ממש מוכן שם רק גימורים אולי בפנים יש מה לראות התקדמות...
ולגבי משבעינינים כתבו שיש על צלע ההר 5 בנינים זה לא נכון כי יש שם 6 בנינים והפרויקט כולו מכיל 8 בנינים נשמח תמונות מבנין 6 שמשום מה בקצב הכי מועט שם למרות שבצפי איכלוס הוא משתווה לשני הבנינים הצמודים אליו...
ושוב תודה רבה לעיתון בעינינים על התמונות המדהימות על הנכונות וההשקעה לצאת מידי שבוע לשטח להרים רחפנים ולצלם מכל כיוון , העיתון שלהם באמת מוצלח למרות המתחרים הם הכי בעינינים.........
אולי אתה יכול לעלות תמונות בבקשה של בנינים אלו מאוד אשמח לראות אני עדין לא ראיתי תמונות ברורות של בנינים אלו ועדין זה לא סותר את הבקשה שלך שיצלמו לך את בנין 6

למעלה