כללי תמונה של "כלי מיטה"

חיוכון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני זקוק לתמונה של כלי מיטה.
סדינים. שמיכות. ציפיות.
מקופלים בערימה. מוצעים.

כל תמונה תתקבל בברכה. גם אם לא באיכות גבוהה.

תודה רבה.

ravitsar

משתמש רשום
בבקשה..
יש הרבה באתרים של מצעים כג' כיתן ורדינון וכו'..

קבצים מצורפים

• kariyot(1).jpg
    KB 462.8 · צפיות: 11
  • pic2276-a1.jpg
    KB 855.9 · צפיות: 10
  • gad_3509.jpg
    3.1 MB · צפיות: 16
  • pic_2019.jpg
    KB 541.5 · צפיות: 9
  • pic_2027.jpg
    KB 495 · צפיות: 9

חיוכון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודה רבה.
אני חסום ואני לא יכול להכנס לשם.
אשמח אם יעלו עוד.
מכל מיני סגנונות. בעיקר סגנונות עיצוב.

צל

משתמש צעיר
בבקשה

קבצים מצורפים

• מצעים.JPG
    KB 323.5 · צפיות: 9
  • חדר ילדים2.JPG
    KB 225.7 · צפיות: 9
  • מצעים-גוני צהוב.JPG
    KB 271.3 · צפיות: 7
  • חדר ילדים.jpg
    KB 204.7 · צפיות: 11
  • מצעים תינוקות.jpg
    KB 150.3 · צפיות: 7

חיוכון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודה רבה רבה.
אני מתכוון יותר בקטע של עיצוב כלי המיטה נטו, ולא עיצוב חדרים.
אני צריך ליצור לצורך פרטי כעין כרטיס ולשלב בו כלי מיטה.
אני זקוק לכלי מיטה מסודרים בכל מיני צורות.
לדוגמא, ערימה מקופלת של סדינים מגוהצים, או שמיכות פוך מגולגלות בצורות שונות, וכדו'.
שוב, תודה לכל המשתדלים לסייע, וגמח"ט.

מש

משתמש רשום
כזה סגנון יעזור?

קבצים מצורפים

• P71009991.jpg
    1.5 MB · צפיות: 16

צל

משתמש צעיר
בבקשה

קבצים מצורפים

• כרית מגולגלת.JPG
    KB 233.1 · צפיות: 12
  • מגבות מקופלות.JPG
    2.2 MB · צפיות: 10
  • מגבות מגולגלות.JPG
    KB 32.9 · צפיות: 8
  • מגבת מגולגלת.JPG
    KB 19.9 · צפיות: 7

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה