התייעצות תל השומר יולדות

מצב
הנושא נעול.

הפולניה

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
יוצרי ai
איך יולדת קלאסית מצליחה להבחין בהבדלים של מקצוענות?
איך כולם כותבים כאן ששיבא יותר מקצועי? זה מתפיסת עולם או מחוויה אישית?
דווקא לאחותי אמר רופא גדול : "לכי למעייני, יש להם ניסיון ענק מרוב הכמות של הלידות שיש שם.."
מעסקנים רפואיים ותיקים עם הרבה ניסיון, שמעתי שתל השומר הכי טוב,
ומעיני... בוא נגדיר את זה שמכל בתי החולים הוא הכי קרוב ל"לידת בית"

נושנושה

משתמש צעיר
אני ילדתי בשיבא - תל השומר לפני שנתיים וממש נהניתי מהיחס ומהצוות
היו לי מילדות רגישות מאוד (התחלפה משמרת...) והקשיבו לכל מה שרציתי
מבחינת התפרים לא הייתי מרוצה בכלל, מי שתפר היה הרופא שעשה את הוואקום
והבנתי מנשים שדיברתי איתם אחרי שזה אמור להיות יותר מקצועי...
הייתי במחלקה החדשה והיא הרבה יותר נעימה מ"מעייני" אין מה להשוות...
שתי נשים בחדר עם קיר מפריד (זה משמעותי!!) כמובן שהייתי עם חרדיה
מאמינה שלא תמיד הם מצליחים לסדר את זה ככה...
לי ממש לא הפריע שהרוב במחלקה הם חילוניות רציתי רק את השקט ולנוח
גם האחיות והתינוקיה היו מעולות לגמרי, והרגשתי ממש בנוח לבוא בכל שעה ולבקש מה שאני צריכה
מה שחשוב לי לציין שתבואי בגישה טובה, זה מאוד חשוב מה את משדרת להם (כמים הפנים לפנים...)
זה שאנחנו חרדיות לא אמור לשנות את היחס אלא להפך להראות שטוב לנו ושאנחנו מרוצות.
האוכל בסדר לגמרי ויש משגיח צמוד בזמן הארוחות (לא ממש עניין אותי לאכול...)
גם בשחרור וגם במהלך האישפוז הרופאות (רק נשים...) הגיעו אלי עד החדר ולא הייתי צריכה לזוז מהמיטה
בעזרת ד' בפעם הבאה אחזור לשם בלי שום ספק...

MP3+

משתמש פעיל
איך האוכל?
הרבה חרדיות ברמה של מעיני?
וסתם מעניין חסידי גור באמת מגיעים לשם עדיין או שכן הולכים כבר למעיני?
אילו אדמורים אומרים ללכת דווקא לשיבא.
בלי ללדת בתל השומר.
ברור שאין את אותה כמות חרדיות.
זה בית חולים חילוני לכל דבר.

חסיונת

משתמש חדש
ילדתי שם ואני ממליצה מאד!
למי שמחפשת מקצוענות, רק שם תקבל את המענה.
לוקחים את המקרה שלך ברצינות. כל החלטה שתתקבל בשטח עם 2-3 רופאים לפחות.
אחיות מסורות ומדהימות! תנוקייה מהממת ומאובטחת ברמת השב"כ..
ארוחות מגוונות ומחלקה נקייה ומרווחת ומשופצת, לא הרגשתי החרדית היחידה. היו עוד מלא
קבלתי יחס של מלכה ובהחלט מגרה אותי לחזור לשם שוב
זהו הביה"ח החילוני היחיד שמשקיע בחרדים אם שמתם לב, והוא גם מצליח בזה
המתאמת קשרי קהילה זמינה בשטח כל הזמן, מי שרוצה עוד לילה יכולה להשאר.
ואגב ,לא שזה שיקול, אבל הם מפנקים במתנה שווה :)

חסיונת

משתמש חדש
אני ילדתי בשיבא - תל השומר לפני שנתיים וממש נהניתי מהיחס ומהצוות
היו לי מילדות רגישות מאוד (התחלפה משמרת...) והקשיבו לכל מה שרציתי
מבחינת התפרים לא הייתי מרוצה בכלל, מי שתפר היה הרופא שעשה את הוואקום
והבנתי מנשים שדיברתי איתם אחרי שזה אמור להיות יותר מקצועי...
הייתי במחלקה החדשה והיא הרבה יותר נעימה מ"מעייני" אין מה להשוות...
שתי נשים בחדר עם קיר מפריד (זה משמעותי!!) כמובן שהייתי עם חרדיה
מאמינה שלא תמיד הם מצליחים לסדר את זה ככה...
לי ממש לא הפריע שהרוב במחלקה הם חילוניות רציתי רק את השקט ולנוח
גם האחיות והתינוקיה היו מעולות לגמרי, והרגשתי ממש בנוח לבוא בכל שעה ולבקש מה שאני צריכה
מה שחשוב לי לציין שתבואי בגישה טובה, זה מאוד חשוב מה את משדרת להם (כמים הפנים לפנים...)
זה שאנחנו חרדיות לא אמור לשנות את היחס אלא להפך להראות שטוב לנו ושאנחנו מרוצות.
האוכל בסדר לגמרי ויש משגיח צמוד בזמן הארוחות (לא ממש עניין אותי לאכול...)
גם בשחרור וגם במהלך האישפוז הרופאות (רק נשים...) הגיעו אלי עד החדר ולא הייתי צריכה לזוז מהמיטה
בעזרת ד' בפעם הבאה אחזור לשם בלי שום ספק...
מסכימה עם כל מילה. כשאת באופוריה של הלידה את באמת לא שמה לב לחילונים שסביבך. אני פשוט לא ראיתי אותם. ויש לך שם פרטיות מושלמת ולא בעוד איזו מחלקה בני ברקית עם ד"שים מכל הסביבה..

שרה פינקל

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
קופצת על האשכול,
חיפשתי קצת ופגשתי מידע די ישן,
לגבי לניאדו- איך שם מבחינת מקצועיות,
אבל משהו עדכני מהחצי שנה האחרונה-
יש למישהי במה להחכים אותי?
אשמח ממש, תודה מראש.

המורה המנהלת

משתמש חדש
כמו בכל דבר זה ממש סייעתא דשמיא על מי נופלים .
אם את הולכת מצורך המקצועיות שם מעולה ועושים הכי טוב בשבילך בשלב הלידה .צוות טוב דואגים על הצד הטוב ביותר .בקטע של אחרי יש חרדיות תלוי בתקופה .מצד הצוות לדעתי פחות כיר את כל הנואנסים .אבל בסדר זה בסה"כ אשפוז קצר

סתם מעניין שואלת שוב
למישהי יש מושג עם מה הם שולחים הביתה את התינוק
אני יודעת שבמעיני שולחים הביה עם מארז
בעין כרם סלקל
מעניין אותי אם בתל השומר גם נותנים משהו

חסיונת

משתמש חדש
סתם מעניין שואלת שוב
למישהי יש מושג עם מה הם שולחים הביתה את התינוק
אני יודעת שבמעיני שולחים הביה עם מארז
בעין כרם סלקל
מעניין אותי אם בתל השומר גם נותנים משהו
זו רשימה ארוכה שארוך לפרט, אבל הם נותנים מארז מהודר שמכיל בתוכו הרבה מתנות שוות ממותגים ידועים לאם ולתינוק, בעיני המארז שווה 300 ש"ח לפחות. גבוה בהרבה מהמתנה הורודה של מעייני (שאגב כבר תקופה ארוכה לא קיימת) לא שבגלל זה תבואי לשם ללדת אבל אם הלכת - הרווחת פינוק מושלם!

חסיונת

משתמש חדש
לא כתבתי שאין כמויות רק שאין את אותה כמות.
ובזה אין ספק.
אולי זה משתנה. לא נשמע , כי כל הזמן יש יולדות חרדיות. מה שכן, אני ילדתי יחסית בחורף והנוף שסביב היה יותר לבוש... . אבל שוב, כשאת צריכה דווקא את המקצועיות שלהם ואמא בריאה ותינוק בריא שאר הפרמטרים הם לא שיקול!

MP3+

משתמש פעיל
אולי זה משתנה. לא נשמע , כי כל הזמן יש יולדות חרדיות. מה שכן, אני ילדתי יחסית בחורף והנוף שסביב היה יותר לבוש... . אבל שוב, כשאת צריכה דווקא את המקצועיות שלהם ואמא בריאה ותינוק בריא שאר הפרמטרים הם לא שיקול!
ברור!

לחמניה טריה

משתמש פעיל
זו רשימה ארוכה שארוך לפרט, אבל הם נותנים מארז מהודר שמכיל בתוכו הרבה מתנות שוות ממותגים ידועים לאם ולתינוק, בעיני המארז שווה 300 ש"ח לפחות. גבוה בהרבה מהמתנה הורודה של מעייני (שאגב כבר תקופה ארוכה לא קיימת) לא שבגלל זה תבואי לשם ללדת אבל אם הלכת - הרווחת פינוק מושלם!
מעניין
ילדתי שם לפני שנתיים ולא זוכרת שהיתה מתנה כזו מיוחדת
אולי תזכירי לי מה היה
וגם הגיוני שזה תלוי בתקופות, כנראה לפי מה שתרמו להם.

שיר ג

משתמש רשום
אני חושבת שהכל עניין של ס"ד ואם הכל טוב אז טוב בכל מקום ורק תפילות צריך ללכת לאיפה שהכי נח

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
נכון ללפני שנה בערך :

זה תיק דחוס במלא דברים שווים!!

חצי חבילת טטולים האגיס
חצי חבילת טטולים פמפרס
חבילת מגבונים עבה האגיס
חבילת מגבונים עבה פמפרס
בקבוק שמפו אורגני 500 מ"ל
דוגמית שמפו גו'נסונס 50 מ"ל
דוגמיות של פדים, רפידות הנקה וכאלה
בקבוק אוונט 125 מ"ל
בקבוק מאם 125 מ"ל
מוצץ אוונט אולטרא אייר
מוצץ מאם
מוצץ צ'יקו
משטח החתלה האגיס
מדחום לחדר
משחת בייבי כייף לתינוק גדולה
משחת אגיסטן בייבי קטנה
חבילת מגבונים ד"ר פישר עבה (אני מדגישה עבה כי במעייני היו מקבלים את הדקיקה..)
דוגמיות לרוב של מרככי כביסה לתנוקים, מלא קופונים שווים (שקניתי אתם אח"כ מוצצי אוונט, בקבוק וטטולים בסופר פארם בזיל הזול)

סימבה.

משתמש פעיל
ממש מצויין אחרי 5 לידות שם
השירות ממש יפה ביקשתי בקבלה רק רופאה ולא רופא ולא התקרב אלי כלל רופא ולא אף גבר (מה שלא כל כך ברור במעייני),
האוכל כשר וברמה גבוהה ממש טעים,
אפשר לבקש להיות עם חרדית בחדר בדרך כלל אין בעיה בפרט אם זה בשבת,
מקצועיים מאוד,
ותינוקיה ממש מצויינת,
הכל חדש וממש יפה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה