התייעצות תל השומר יולדות

מצב
הנושא נעול.
שלום וברכה דחוף לי לקבל חוותדעת מנשים שילדו לאחרונה בשיבא
היו איתכם עוד חרדיות?
איך היה היחס?
האוכל?
תינוקיה?
מקצועיות?
אשמח לשמוע בדחיפות כמה שיותר תגבות

Yael Mor

משתמש מקצוען
הייתי שם פעמיים, פעם אחרונה לפני שנה, והייתי ממש מרוצה מהחדר לידה (פעם אחת חדר רגיל ופעם אחת לידת מים) ומהמקצועיות. האוכל בסדר גמור. איתי לא היו חרדיות בחדרים אבל כן במחלקה, מהאשפוז פחות נהניתי בגלל האוירה אבל לא נורא. מה שכן יש מחלקה אחת משופצת ואחת לא וההבדל הוא שמים וארץ.

בטוש

משתמש חדש
היו איתכם עוד חרדיות?
איך היה היחס?
האוכל?
תינוקיה?
מקצועיות?
הייתי שם במחלקה המשופצת שזה היה נחמד אבל איתי בחדר היתה מישהי לא חרדית אבל חוץ מזה היה המון חרדיות ועוד הייתי בשבת אז בחדר אוכל כולם כמעט היו חרדים
היחס בלידה היה טוב המיילדות והאחיות היו נחמדות אבל האחיות במחלקה היו מאוד פחות נחמדות אבל לדעתי זה בכל מקום ככה… ותל השומר ידועים במקצועיות שלהם ובאמת הייתי מאוד רגועה אבל תכלס הכל משמים לא משנה כמה הם מקצועיים

אם הייתי במעיני ומאוד נהניתי חייב להיות שבשיבא אהיה פחות מרוצה?
הפעם אני הולכת ממציאות
אין לי אופציה אחרת ורוצה להגיע לשם רגועה

Yael Mor

משתמש מקצוען
הייתי שם במחלקה המשופצת שזה היה נחמד אבל איתי בחדר היתה מישהי לא חרדית אבל חוץ מזה היה המון חרדיות ועוד הייתי בשבת אז בחדר אוכל כולם כמעט היו חרדים
היחס בלידה היה טוב המיילדות והאחיות היו נחמדות אבל האחיות במחלקה היו מאוד פחות נחמדות אבל לדעתי זה בכל מקום ככה… ותל השומר ידועים במקצועיות שלהם ובאמת הייתי מאוד רגועה אבל תכלס הכל משמים לא משנה כמה הם מקצועיים
מסכימה לגבי אחיות במחלקה. חיכיתי 30 דקות לאופטלגין... וגם הייתי אחרי סיבוך מסוים שמנע ממני לקום מהמיטה ובכל אופן הייתי צריכה להסתדר לבד עם להביא את התינוקת אלי, וכשביקשתי שיביאו לי הסתכלו עלי כעל מפונקת מוזרה. מנסה לסנגר עליהן שאולי היה עמוס ולכן... ולמרות זאת שווה לדעתי את המקצועיות.

Michalir

משתמש פעיל
מסכימה לגבי אחיות במחלקה. חיכיתי 30 דקות לאופטלגין... וגם הייתי אחרי סיבוך מסוים שמנע ממני לקום מהמיטה ובכל אופן הייתי צריכה להסתדר לבד עם להביא את התינוקת אלי, וכשביקשתי שיביאו לי הסתכלו עלי כעל מפונקת מוזרה. מנסה לסנגר עליהן שאולי היה עמוס ולכן... ולמרות זאת שווה לדעתי את המקצועיות.
כנ"ל
חשבתי שרק אני חוויתי אתזה.
זה ממש ככה.
האחיות בחדר לידה מקסימות מאין כמוהן.
במחלקה פחות, אבל נראה לי פחות קריטי...
האחיות בתינוקייה מקסימות ג"כ.

חיה חיה חיה

משתמש רשום
אני ילדתי לפני חודשיים
היה מושלם
היחס בחדר לידה מדהים
במחלקה יש הרבה חרדיות (כולל שבת)
וגם האחיות היו בסדר גמור והתיחסו מאוד יפה
אני מאוד מאוד נהנתי

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
אם הייתי במעיני ומאוד נהניתי חייב להיות שבשיבא אהיה פחות מרוצה?
הפעם אני הולכת ממציאות
אין לי אופציה אחרת ורוצה להגיע לשם רגועה
ממש לא מחייב
יש הרבה שילדו במקום אחד ונהנו עד הגג , ללידה הבאה הגיעו למקום שני ונדהמו מהשרות והצוות והפינוק והופתעו מש לטובה
לכל מקום יש מה לשפר וכל פעם זה חויה נפרדת

אני ילדתי לפני חודשיים
היה מושלם
היחס בחדר לידה מדהים
במחלקה יש הרבה חרדיות (כולל שבת)
וגם האחיות היו בסדר גמור והתיחסו מאוד יפה
אני מאוד מאוד נהנתי
איך האוכל?
הרבה חרדיות ברמה של מעיני?
וסתם מעניין חסידי גור באמת מגיעים לשם עדיין או שכן הולכים כבר למעיני?
אילו אדמורים אומרים ללכת דווקא לשיבא.

קצרה

משתמש מקצוען
היו איתכם עוד חרדיות?
איך היה היחס?
האוכל?
תינוקיה?
מקצועיות?

היו שם חרדיות בכמות נצפית בהחלט.

היחס קריר מאד עד אדיש הן בחדרי לידה והן במחלקה
אולי הן מקצועיות כמו שאומרים אין לי דרך לאבחן ...

האוכל בסדר גמור . ארוחות עשירות למדי.
יש הרבה מחשבה על היולדת החרדית מהבחינות הטכניות.

התינוקיה - כמעט ולא מהווה שיקול זאת אומרת כמעט ואינה קיימת
כל המחלקה ביות מלא וגמיש זאת אומרת שבתינוקיה עושים לך בייביסיטר בלבד למקרה שהתינוק רגוע ואת רוצה מישהו שישים עליו עין.
הרופאים והאחיות של התינוקיה באים עד אלייך למיטה.
בלילה יש אפשרות להשאיר לארוחות והחתלות - התרשמתי מתינוקיה שקטה למדי בשעות האלו ומאחיות שיודעות לומר בעל פה איך היה התינוק בלילה.(=היה מספיק צוות כדי לשים לב לתינוק)

דבשיה

עיצוב צעיר ומוזיקה אקשניסטית:)
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
בתקופה הזו אני יודעת שהרבה שהלכו לאסותא באשדוד - חרדיות.
נוסעות לשיבא.
כך שיש שם הרבה מהדרום שהצטרפו....

חיושש

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
היו שם חרדיות בכמות נצפית בהחלט.

היחס קריר מאד עד אדיש הן בחדרי לידה והן במחלקה
אולי הן מקצועיות כמו שאומרים אין לי דרך לאבחן ...

האוכל בסדר גמור . ארוחות עשירות למדי.
יש הרבה מחשבה על היולדת החרדית מהבחינות הטכניות.

התינוקיה - כמעט ולא מהווה שיקול זאת אומרת כמעט ואינה קיימת
כל המחלקה ביות מלא וגמיש זאת אומרת שבתינוקיה עושים לך בייביסיטר בלבד למקרה שהתינוק רגוע ואת רוצה מישהו שישים עליו עין.
הרופאים והאחיות של התינוקיה באים עד אלייך למיטה.
בלילה יש אפשרות להשאיר לארוחות והחתלות - התרשמתי מתינוקיה שקטה למדי בשעות האלו ומאחיות שיודעות לומר בעל פה איך היה התינוק בלילה.(=היה מספיק צוות כדי לשים לב לתינוק)
ממש מוזר
היחס במחלקה מאד חם ומסור
ובתינוקיה מטפלים בתינוקות ברמה יוצאת דופן!
האחיות מרגיעות תינוקות בוכים במהלך כל שעות היום - גם באמצע הלילה, וגם תינוקות מביות מלא (מנסיון)
והייתי כמעט היחידה במחלקה בביות מלא/גמיש

תותית י.

משתמש מקצוען
הייתי שם, מקצועיים מאד ומתחשבים מאד,
האחיות בחדר לידה מהממות ורגישות!
האחיות במחלקה עמוסות מאד ופחות מתייחסות.
לי אישית היה סיפור סבוך והצילו לי את הילד, אחזור רק לשם בגלל המקצועיות

קצרה

משתמש מקצוען
ממש מוזר
היחס במחלקה מאד חם ומסור
ובתינוקיה מטפלים בתינוקות ברמה יוצאת דופן!
האחיות מרגיעות תינוקות בוכים במהלך כל שעות היום - גם באמצע הלילה, וגם תינוקות מביות מלא (מנסיון)
והייתי כמעט היחידה במחלקה בביות מלא/גמיש
אולי בדיוק בימים שהייתי :)
היתה תמימות דעים חרדית איתי על היחס הקריר יחסית
במחלקה ובחדרי לידה
יכול להיו שאחרי שרואים יחס חמים יותר אז זה בהשוואה ל...

לטענת האחות במחלקת יולדות והאחראית
כל המחלקה ביות מלא וכל אחת עושה מה שהיא רוצה.
וראיתי את זה בעיניים איך אפילו נשים שכתוב להם על העריסה אפס הפרדה יכלו להשאיר תינוק בתינוקיה
ואיך יולדת שאתמול שמה את הילד בתינוקיה היום נשארה איתו כל הלילה בחדר.
כך שלא יודעת איך היית כמעט היחידה - הכל שם פתוח בכל רגע נתון.

מהניסיון שלי - מלבד בלילה - השארה היוותה בייביסיטר בלבד - (אגב זו הגישה היום בכל בתי החולים לשעות היום רק שבאחרים גם מחליפים טיטול או מנסים בכל זאת קודם מוצץ) קוראים לאמא בציוץ הראשון - מרגיעים תינוקות בוכים במהלך היום - אחרי שקראו לאמא זה נכון.
הם לא משאירות סתם לבכות אלא מרגיעות קלות תוך כדי שהאמא מגיעה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה