תלת מימד בפוטושופ

TIP X

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
משום מה זה נראה לי קצת מבוזבז. לא משתמשים בזה.
אז התלתיסטים האמיתיים בטח לא צריכים את זה, אבל אנחנו, העם שבשדות, כן נוכל לדעתי להפיק מזה משהו.
האם ידוע לכם על אתר הדרכות בענין?
או על חומר הסבר?
תודה

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
אם כבר אם כבר אז התלת מימד של אילוסטרייטור
עד כמה שאני יודע אי אפשר ליצור הרבה דברים בזה של PS בשל אילוסטרייטור הרבה יותר גמיש
חומר אני לא מכיר, כל הסמינריסטיות שעשו בקבוק קולה מוזמנות להדריך ;)

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
דווקא בערך מוסף האחרון הראו איך לעבוד עם התלת של פוטושופ ואפשר לעשות איתו דברים יפים, אבל אני ממש לא יודע לעבוד איתו וכמובן גם לא צריך זאת.

park

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אחד מהדיסקים של TOTAL TRANING לימד וממש מידל איתו גביע והכל עם שכבות פשוטות אבל הסיפור לא ממש פשוט.
לשימושים פשוטים אפשר להשתמש והנה לינק למשהו ובטוח תמצאו בקלות עוד אבל מומלץ להכיר ערכים פשוטים בתלת מימד כי זה תלת מימד אמיתי להבדיל מאילוס'

http://tv.adobe.com/watch/adobe-max...nd-quickly-with-3d-in-photoshop-cs5-extended/

TIP X

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ידוע לי על התלת של אילוס ולא עליו שאלתי.
תודה בכ"א
לגבי הקישור שבתגובה של פארק:
גם אני הגעתי דרך גיגולים שונים לאתר הזה, אך אף פעם לא הצלחתי לצפות שם בהדרכות. יש לכם מושג למה זה? כי זה נראה אתר מעולה.
אולי בגלל שאני אתרוגית??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ג

א מִזְמוֹר לְדָוִד בְּבָרְחוֹ מִפְּנֵי אַבְשָׁלוֹם בְּנוֹ:ב יְהוָה מָה רַבּוּ צָרָי רַבִּים קָמִים עָלָי:ג רַבִּים אֹמְרִים לְנַפְשִׁי אֵין יְשׁוּעָתָה לּוֹ בֵאלֹהִים סֶלָה:ד וְאַתָּה יְהוָה מָגֵן בַּעֲדִי כְּבוֹדִי וּמֵרִים רֹאשִׁי:ה קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶקְרָא וַיַּעֲנֵנִי מֵהַר קָדְשׁוֹ סֶלָה:ו אֲנִי שָׁכַבְתִּי וָאִישָׁנָה הֱקִיצוֹתִי כִּי יְהוָה יִסְמְכֵנִי:ז לֹא אִירָא מֵרִבְבוֹת עָם אֲשֶׁר סָבִיב שָׁתוּ עָלָי:ח קוּמָה יְהוָה הוֹשִׁיעֵנִי אֱלֹהַי כִּי הִכִּיתָ אֶת כָּל אֹיְבַי לֶחִי שִׁנֵּי רְשָׁעִים שִׁבַּרְתָּ:ט לַיהוָה הַיְשׁוּעָה עַל עַמְּךָ בִרְכָתֶךָ סֶּלָה:
נקרא  28  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה