תלוש משכורת לעומת חשבונית

נפוליאון

משתמש רשום
שלום

אני עובד ב2 משרות בחלוקה של 80:20 (יום בשבוע)

אני מניח שאוכל לקבל מהמעסיקים 150% (לפני מע"מ), אם אקבל את הכסף מול חשבונית ולא בתלוש משכורת.

את הרווח וההפסד בתנאי ההעסקה, כבר חישבתי וזה משתלם.

מה שחסר לי לחישוב:
  1. מהי העלות הממוצעת של אנשי המקצוע החשבונאים, בהנחה שאת המשימות החודשיות השותפות אני יודע לבצע?
  2. (חלק מהעבודה אני מבצע מהבית) כמה אחוזים מהארנונה/חשמל/תקשורת מהבית אני אוכל לנכות כהוצאות של העסק?
  3. האם שכירות עבור הדירה גם יכולה להחשב כהוצאה של העסק?
  4. שכירות רכב מדי פעם יכולה גם להחשב כהוצאה?
  5. אלו רעיונות נוספים יש?
  6. אם אשתי גם עובדת, האם ניתן לפתוח עוסק מורשה אחד לשנינו ולהרוויח גם את נקודות הזיכוי שלה, או שכל אחד מאיתנו עוסק מורשה נפרד, וכדי לאחד יש להקים חברה/עסק?

תודה מראש לעונים

adr חשבונאו

משתמש רשום
נכתב ע"י נפוליאון;1125281:
שלום

אני עובד ב2 משרות בחלוקה של 80:20 (יום בשבוע)

אני מניח שאוכל לקבל מהמעסיקים 150% (לפני מע"מ), אם אקבל את הכסף מול חשבונית ולא בתלוש משכורת.

את הרווח וההפסד בתנאי ההעסקה, כבר חישבתי וזה משתלם.

מה שחסר לי לחישוב:
  1. מהי העלות הממוצעת של אנשי המקצוע החשבונאים, בהנחה שאת המשימות החודשיות השותפות אני יודע לבצע?
  2. (חלק מהעבודה אני מבצע מהבית) כמה אחוזים מהארנונה/חשמל/תקשורת מהבית אני אוכל לנכות כהוצאות של העסק?
  3. האם שכירות עבור הדירה גם יכולה להחשב כהוצאה של העסק?
  4. שכירות רכב מדי פעם יכולה גם להחשב כהוצאה?
  5. אלו רעיונות נוספים יש?
  6. אם אשתי גם עובדת, האם ניתן לפתוח עוסק מורשה אחד לשנינו ולהרוויח גם את נקודות הזיכוי שלה, או שכל אחד מאיתנו עוסק מורשה נפרד, וכדי לאחד יש להקים חברה/עסק?

תודה מראש לעונים

רק דבר אחד אני לא מבין אז מה אתה כן יודע לבצע במשימות החדשיות השוט(ת)פות????

את כל התשובות לשאלות שלך יענה לך בשמחה המייצג שלך, כל תשובה אחרת בפורום היא לא אחראית!!

חיה.

משתמש מקצוען
1. תסתובב בפורום, תמצא הרבה מידע על זה.
2. מקובל 25% אבל תלוי בסוג העסק. להוצאות טלפון ופלאפון יש כללים אחרים.
3. לא פשוט - יסבך את המשכיר שלך (ואותך).
4. תלוי מתי, ובכל מקרה 45%.
6. ברור שעדיף נפרד.
וכבר אמרו - תתייעץ באופן אישי עם מישהו שמבין טוב בתחום (ולא עם כל אחד שיש לו רישיון רו"ח ביד).

נפוליאון

משתמש רשום
נכתב ע"י adr חשבונאו;1127689:
אז מה אתה כן יודע לבצע במשימות החדשיות השוט(ת)פות????
מה שצודק, צודק.

נכתב ע"י adr חשבונאו;1127689:
את כל התשובות לשאלות שלך יענה לך בשמחה המייצג שלך, כל תשובה אחרת בפורום היא לא אחראית!!

קיבלתי את העצה, והתיעצתי עם יהודה מילר שענה לי בסבר פנים יפות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה