תלוש לאברך צעיר

stroke

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
דברו על זה בעבר שאברך כולל עד גיל 23 אסור שיהיה על שמו תלוש משכורת כי זה עלול להסתבך עם הדיחוי של הצבא.
למעיישה, אנשים עובדים לפרנסת ביתם.
אז השאלה שלי היא ת'כלס, אפשר להוציא תלוש או לא?
איך מסתדרים עם הנושא הזה?

sl הנהלת חשבונות וחשבות שכר

משתמש סופר מקצוען
דברו על זה בעבר שאברך כולל עד גיל 23 אסור שיהיה על שמו תלוש משכורת כי זה עלול להסתבך עם הדיחוי של הצבא.
למעיישה, אנשים עובדים לפרנסת ביתם.
אז השאלה שלי היא ת'כלס, אפשר להוציא תלוש או לא?
איך מסתדרים עם הנושא הזה?
תכלס אפשר

stroke

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מה זה אומר אפשר?
יש גבול מסוים עד כמה מותר?

big smile

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אברך נשוי יכול לעבוד בין הסדרים.
וכך יכול להוציא תלוש
עד כמה שידוע לי

נערך לאחרונה ב:

Goldidea

משתמש מקצוען
אחת לחצי שנה או שנה נדרד האברך להצהיר בטופס של ועד הישיבות על כך שתורתו אומנתו והוא לומד בין השעות 9-1 ו בין 4-7( זו רק דוג' למערכת שעות) אז ברור שבזמן הזה עליו להיות נוכח בכולל ולא לעבוד. מעבר לכך אין שום מניעה.
)מה שכן המצב היום לא ברור מבחינת החוק כי אין הסדר חלוט אבל עם זאת לא כדאי להסתבך)

sl הנהלת חשבונות וחשבות שכר

משתמש סופר מקצוען
אני שואלת לגבי עבודה אמיתית.
אנשים מחפשים תוספת הכנסה.
הציעו משהו לבעלי. אבל אני חוששת שזה יסבך אותו.
יש חוק מפורש על הנושא?
אין חוק מפורש
אבל אני מכיר מאות אברכים שגם עובדים ואין להם שום בעיה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה