מידע שימושי תכנת הנהלת חשבונות חינמית

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני שואל ברצינות, למה לא להשתמש בגוגל דוקס? אפשר לבנות תבנית בקלות ולייצר כמה חשבוניות שרוצים, לגמרי בחינם.

אם אתה צריך תוכנה לניהול חשבוניות עם יותר פיצ'רים, זה כבר סיפור אחר. אבל אני לא חושב שתמצא תוכנה כזו שמתאימה לכמות גדולה של חשבוניות ותהיה גם בחינם.
אתה מבין בדבר שאתה עונה עליו?
חשבוניות צריך להוציא רק מתוכנה מוכרת ברשות המיסים.
אם זה לא היה כך יש תוכנות טובות יותר מגוגל דוקס להוציא קבלות יפות.

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
תקבול נותנים חינם עד 50 חשבוניות

ש. זינגר

משתמש צעיר
אתה מבין בדבר שאתה עונה עליו?
חשבוניות צריך להוציא רק מתוכנה מוכרת ברשות המיסים.
אם זה לא היה כך יש תוכנות טובות יותר מגוגל דוקס להוציא קבלות יפות.
אתה בטוח לגבי זה? במה זה שונה מפנקסי הקבלות הישנים, שלא היה צריך להדפיס אותם רק בבית דפוס מורשה?

מישהו אמר לי שהרואה חשבון שלו אמר שכל עוד יש כמה כללים בסיסיים בחשבונית, כמו פרטי העסק ומספור רץ, זה תקף חוקית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  23  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה