תיקיית תמונות DCIMבכרטיס מופיעה בלבן ולא בצהוב

חברה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
כמו כאן
יש דרך לפתוח?
התמונות נמצאות, (בדקתי שהכונן כמעט מלא, כך שזה קיים)
רק לא יודעת איך פותחים את זה
@משחזר מידע, אולי ?

קבצים מצורפים

• לכידה.PNG
    לכידה.PNG
    KB 5.1 · צפיות: 18

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
לפי התמונה זה נראה קובץ ולא תיקיה (אא"כ שיניתם משהו בהגדרות התצוגה).

חברה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
נסו לבדוק האם יש קבצים מוסתרים

בני2

משתמש מקצוען
לא נותן לפתוח, כותב שגיאת כרטיס
כנראה בעיה במערכת קבצים, עדיף שלא תנסי יותר מידי לעבוד עם זה כי זה עלול להקשות על השחזור, אם זה היה רק מוסתר כנראה שהיתם מצצליחים לראות את התוכן במצלמה.
צריך לנסות עם תוכנות שחזור. כמובן לא לנסות לאתחל וכדו'

חברה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
כנראה בעיה במערכת קבצים, עדיף שלא תנסי יותר מידי לעבוד עם זה כי זה עלול להקשות על השחזור, אם זה היה רק מוסתר כנראה שהיתם מצצליחים לראות את התוכן במצלמה.
צריך לנסות עם תוכנות שחזור. כמובן לא לנסות לאתחל וכדו'
לכן אני מחפשת פה פתרון, איך מצליחים לשחזר וכן לראות... מחפשת פתרון כי את הבעיה אני רואה.

בני2

משתמש מקצוען
לכן אני מחפשת פה פתרון, איך מצליחים לשחזר וכן לראות... מחפשת פתרון כי את הבעיה אני רואה.
דבר ראשון אני מאמין שיש לכם וירוסים ולכן כל הבלאגן... יש לכם אנטי וירוס מעודכן?

תכנסו ל'סדר' שם ל'אפשרויות תיקיה' בלשונית השניה תורידו סימון ב'הסתר קבצים מוגנים של מערכת הפעלה' ותגללו למטה עד הסוף ושם תסמנו 'הצג קבצים... מוסתרים' תאשרו, (אל תמחקו שום קובץ מהמחשב גם אם הוא נראה מוזר ומיותר) ותצלמו מה אתם רואים לאחר כל זה.
תחזירו אח"כ את מה שעשיתם.

חברה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
דבר ראשון אני מאמין שיש לכם וירוסים ולכן כל הבלאגן... יש לכם אנטי וירוס מעודכן?

תכנסו ל'סדר' שם ל'אפשרויות תיקיה' בלשונית השניה תורידו סימון ב'הסתר קבצים מוגנים של מערכת הפעלה' ותגללו למטה עד הסוף ושם תסמנו 'הצג קבצים... מוסתרים' תאשרו, (אל תמחקו שום קובץ מהמחשב גם אם הוא נראה מוזר ומיותר) ותצלמו מה אתם רואים לאחר כל זה.
תחזירו אח"כ את מה שעשיתם.
כשאני מסירה את ה'וי' הוא כותב לי לי שזה קבצים שדרושים להפעלת וינדוס ואם אוריד את הוי זה עלול לגרום שהמחשב לא יפעל. לא מוכנה לנסות..
בהצג קבצים נסתרים יש לי וי כבר במילא

בני2

משתמש מקצוען
כשאני מסירה את ה'וי' הוא כותב לי לי שזה קבצים שדרושים להפעלת וינדוס ואם אוריד את הוי זה עלול לגרום שהמחשב לא יפעל. לא מוכנה לנסות..
תקראי שוב... זה לא בדיוק מה שהוא כותב.... בכל מקרה כן, תאשרי.

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
אפשר להחזיר את הוי אחרי שתעשו צילום מסך.
ההתראה מודיע לכם כי אם תשנו את קבצי המערכת עלול להיגרם נזק, אך ברור כי הצגה שלהם אינה משנה אותם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה