תיקון תאום מס

ת'כלס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
מישהו אולי יודע מהן תקרות השכר מהן גובים מס ובאיזה אחוזים?

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
זה תלוי בכמה פרמטרים, גבר/אשה, גיל הילדים וכדו'

אני הוא

משתמש פעיל
קיבלתי שני משכורות ללא תיאום
\האם יש דרך לקבל החזר בתיאום לאחר קבלת המשכורת

מחלקת שכר

משתמש חדש
קיבלתי שני משכורות ללא תיאום
\האם יש דרך לקבל החזר בתיאום לאחר קבלת המשכורת

לאחר שמגישים למעסיק תיאום מס מקבל החזר מס בתלוש השכר הקרוב,
אולם יש לשים לב אם המעסיק ניכה אחוז מרבי בביטוח לאומי זה לא חוזר בתלוש שכר, המעסיק לא יכול להחזיר את זה לעובד, ועל העובד לפנות עצמאית לביטוח לאומי לקבל ההחזר.

אני הוא

משתמש פעיל
לאחר שמגישים למעסיק תיאום מס מקבל החזר מס בתלוש השכר הקרוב,
אולם יש לשים לב אם המעסיק ניכה אחוז מרבי בביטוח לאומי זה לא חוזר בתלוש שכר, המעסיק לא יכול להחזיר את זה לעובד, ועל העובד לפנות עצמאית לביטוח לאומי לקבל ההחזר.
מה קורה עם עבדתי רק פעם אחת אצל מעסיק זה ובתלוש הוא כבר הוריד לי את המס בלי לתאם מס
האם יש דרך לקבל החזר

מחלקת שכר

משתמש חדש
מה קורה עם עבדתי רק פעם אחת אצל מעסיק זה ובתלוש הוא כבר הוריד לי את המס בלי לתאם מס
האם יש דרך לקבל החזר
יש לפנות למס הכנסה ע"מ לקבל החזר מס, בד"כ בסוף שנה מס הכנסה כבר רוצה טופס 106, אבל כדאי לנסות.
אכן לתשומת לב עובדים בתלוש חד פעמי, כדאי להסדיר את תאום המס קודם התשלום.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה