דרוש מידע תיקון כונן חיצוני

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

שלומי12

משתמש סופר מקצוען
כל מה שהוצע לך לעיל להחליף מארז ו/או מעטפות ו/או מה שלא יהיה לא תקף בכונן שלך

אם הדיסק לא מזוהה במחשב כלל והחומר חשוב לך אין לך ברירה אלא לפנות למשחזר מידע מקצועי
כל השאר (טכנאים, חובבנים וכו') אין להם ציוד ו/או הידע לטפל במקרה זה
תודה תודה.
בגדול, מה טווח המחירים לשחזר?

rutif

משתמש רשום
אני ממליצה לך על 0527134596.
אני הייתי מרוצה ממש!! מצליח במקרים הכי הכי קשים!

שרי sari

משתמש צעיר
אם אתה במודיעין עילית, בעלי יוכל לבדוק לך את הכונן ללא עלות
המספר שלו: 0533129539

שלומי12

משתמש סופר מקצוען
אם אתה במודיעין עילית, בעלי יוכל לבדוק לך את הכונן ללא עלות
המספר שלו: 0533129539
תודה רבה!
תשאלו אותו אם מבחינתו אפשר לשלוח לי את המייל שלו. כדי שאברר כמה עניינים לפני שאני נוסע מ-ים למודיעין עילית. כמובן אם זה נוח לכם.

קהילות יעקב

משתמש פעיל
כל מה שהוצע לך לעיל להחליף מארז ו/או מעטפות ו/או מה שלא יהיה לא תקף בכונן שלך
חייב לציין שהיום שוב החלפתי מארז לכונן אחר (transcend של אוצר החכמה) שהפסיק לעבוד, ההחלפה הייתה קלי-קלות, לקחתי מהמארז החדש והמקורי שקניתי (בKSP ב70 ש"ח) רק את המתאם בין הדיסק הפנימי ליציאת היואסבי, סגרתי בחזרה והמת קם לתחייה.... עובד מצוין
מעניין אם אפשר להשיג את המתאם הזה בנפרד בלי צורך לרכוש את כל הקופסא
ואני מבין שגם לWestern Digital Elements יש מארזים מתאימים
חבל לייאש סתם או לשלם לחינם למשחזר, @משחזר מידע אשמח להבהרה בנושא

משחזר מידע

משתמש סופר מקצוען
ואני מבין שגם לWestern Digital Elements יש מארזים מתאימים
אין
בכל חברות האריזה מדובר בדיסק בחיבור SATA ויש ממיר מSATA לUSB
בElement או pasport (או ליתר דיוק, חיצוני אורגנלי מWD) זה לא דיסק בחיבור Sata שעובר המרה לUSB

ההמרה מSATA לUSB מובנה בלוח עצמו!
ראה תמונה

20221020_131948.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה