דרוש מידע תינוק שמשלשל כמעט חודשיים

בומבינו

משתמש פעיל
הילד שלי כמעט בן שנתיים, משלשל מראש השנה.
לפעמים 3, 4 פעמים ביום, ולפעמים עוברים יומיים בלי שום יציאה.
הוא מרגיש טוב, חיוני ושמח.
אוכל בד"כ רגיל, אבל פתאום יש ימים שלא נוגע באוכל.
מה יכול להיות חוץ מהתשובה הבנאלית של "וירוס"?

משקפיים ורודות

משתמש מקצוען
הילד שלי כמעט בן שנתיים, משלשל מראש השנה.
לפעמים 3, 4 פעמים ביום, ולפעמים עוברים יומיים בלי שום יציאה.
הוא מרגיש טוב, חיוני ושמח.
אוכל בד"כ רגיל, אבל פתאום יש ימים שלא נוגע באוכל.
מה יכול להיות חוץ מהתשובה הבנאלית של "וירוס"?
בדיקת צואה עשית?

זהבי סגל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אלרגיה למשהו?

בומבינו

משתמש פעיל
היה אצל רופא בעבר, שלא היה לו רעיון מיוחד מה לעשות.
רק לתת פרוביוטיקה, כדי לחזק את המערכת באופן כללי.
השאלה אם יש משהו אחר לבדוק.

אין על עם-ישראל

משתמש מקצוען
קודם כל צריך לעשות בדיקות דם שאין התייבשות או חוסר בברזל או כל ויטמין אחר
אם נותנים הרבה ויטמין די(לפעמים נשפך יותר מ 2 טיפות) זה גם גורם
אם הילד בגיל שיכול לאכול לתת לו אורז או כל גבר אחר שמונע ואם הוא קטן מידי ועדיין יונק אז שהאמא תאכל זה עוזר
דרך אגב פירות וירקות גם גורמים

מאיר530

משתמש פעיל
היה לי עם הילדה שלי סיפור כזה שנמשך שנתיים
זאת אומרת פעם בחודש 4 ימים רצוף
אחרי כל הבדיקות והחקירות והטיפולים על ידי רופאים שלא עזרו
התברר שזה אלרגיה לביצים סתם כי אשתי החליטה לבדוק מוצר מוצר עד שעלינו על זה

חני בנני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אם הוא אוכל כמות גדולה מהר מידי בלי ללעוס זה גם יכול לגרום לשלשולים

בומבינו

משתמש פעיל
התינוק לא יונק, הוא כמעט בן שנתיים.
לא חושבת שהוא מיובש, שותה בכמויות גדולות.
ויטמין D הוא לא מקבל.
רוטה - מחוסן.
אני חושבת יותר על אלרגיה, אבל הוא אוכל לחם וביצים מגיל שנה , מה קרה פתאום?
עדיין הגיוני שזה אלרגיה למאכלים כאלו?

מאיר530

משתמש פעיל
ביצים זה אלרגיה שמתפתחת ולרוב עוברת
שונה מחלב ואגוזים וגלוטן

חני בנני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אלרגולוג אמר לי ששלשולים הם אף פעם לא תסמין לאלרגיה,
אלרגיה יכולה להתבטא בנפיחות, פריחה ועוד, אבל לא בשלשולים.

יהודית ק

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
בדיקות דם דבר ראשון! אולי הוא נדבק בגם מילד משלשל? איך ההגיינה מתי שאוכל?
הבן שלי הרים ארטיק מהרצפה ואכל (בלי שראיתי מתחת לבניין) ושלשל יום שלם אח"כ.

אסתי3311

משתמש סופר מקצוען
הוא עדיין מוציא שיניים?
זה סימפטום מאד שכיח לתופעה.
בכל מקרה טסקטן עוזר מאד לשלשולים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה