התייעצות תינוק בן 5 ימים בלי יציאות

אירועי בוטיק

משתמש רשום
הבת שלי בת 5 ימים יונקת מלא וכבר יומיים אין יציאות. טיטולים רטובים יש ב"ה
האם מטריד? מחייב פניה לרופא? נורמלי?
ראיתי תשובות לגבי תינוקות יונקים אך לא בגיל הפצפון
אודה לתשובות שירגיעו אותי
תודה!

מיכל ב'

כתבת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
הרגיעו אותי שעד שבוע (וחצי) זה בסדר.
(ברגע שהתחלתי לתת בקבוק אחד קטן של מטרנה בערב (של 60 מ"ל), התחילו יציאות.
אולי כדאי לך לנסות רק בשביל הרוגע).

-קומפלט-

מפיקים לך אירוע!
מנוי פרימיום
הרבה מזל טוב!
כן הייתי אומרת לך ששווה לבדוק משקל.
ייתכן שזה תקין וייתכן גם שלא...
כותבת מניסיון טרי ממש עכשיו. :confused:

תותחינוס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
כבר היו שתי יציאות?
או שלא היה בכלל?

MP3+

משתמש פעיל
תודה!
פעם רופאה אמרה לי שבהנקה עד שבוע זה בסדר גמור.
היא רגועה?? נראה שמשהו מציק לה?

מי מכיר מי יודע

משתמש פעיל
תודה!
זה לגמרי תקין אצל תינוקות יונקים. עד שבוע זה תקין
מזל טוב, הרבה נחת!

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
היה אמור להיות לו יציאה אחת בטווח הזמן של 24-48 שעות אחרי הלידה, אם לא היה זה בעייתי.
הוא היה בתינוקיה או ביות מלא?

אחרי היציאה הזו זה תקין פעם ב10 ימים.
אם הוא לא רגוע או היציאה שלו מורה על עצירות אז תפני לרופא, יש טיפות לתת וזה עוזר.

אירועי בוטיק

משתמש רשום
כבר היו שתי יציאות?
או שלא היה בכלל?
היו 2 יציאות בבית החולים לפני השחרור אחרי שרופאה עשתה לה גירוי רקטאלי ואח"כ עוד יציאה בלילה אחרי סימילאק
עשיתי עיסויים, סיבובי רגליים וכולי, לא נראה שהבטן קשה ולא שחרר

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
היו 2 יציאות בבית החולים לפני השחרור אחרי שרופאה עשתה לה גירוי רקטאלי ואח"כ עוד יציאה בלילה אחרי סימילאק
עשיתי עיסויים, סיבובי רגליים וכולי, לא נראה שהבטן קשה ולא שחרר
אז זה מצוין.
מהפעם האחרונה שהיא עשתה את יכולה לחכות עוד 10 ימים.

אירועי בוטיק

משתמש רשום
היה אמור להיות לו יציאה אחת בטווח הזמן של 24-48 שעות אחרי הלידה, אם לא היה זה בעייתי.
הוא היה בתינוקיה או ביות מלא?

אחרי היציאה הזו זה תקין פעם ב10 ימים.
אם הוא לא רגוע או היציאה שלו מורה על עצירות אז תפני לרופא, יש טיפות לתת וזה עוזר.
ביות מלא מלא

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה