התייעצות תינוק בן 5 ימים בלי יציאות

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
זה תקין למי שאוכל לא ממש בריא
מי שנמנע ואוכל בריא לא אמור להיות יציאה שבועית
פשוט הרופאים אומרים את זה כי זה הסטטיסטיקה - פשוט רוב העולם לא אוכל בריא
אבל לא אומר שככה אמור להיות
זה תקין לתינוק יונק שניזון מהנקה בלבד. ואך ורק לו.

בינה אנושית :)

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
שיהיה הרבה מזל טוב והרבה נחת בע"ה!!

תינוק אמור לתת יציאות לפחות פעם ביום ולא פעם בשבוע
אצל כל ילדי היה לפחות 3 יציאות ביום
ולא רק אצלי

לגבי העצירות
הבת שלי יצאה מהבית חולים והיתה שבועיים עם עצירות
הלכתי לרפלקסולוגית ובערב הכל השתחרר

אם את מבני ברק יש לי משהי מאד זולה
ואת את מירושלים יש לי משהי סופר מקצועית אבל יקרה
מי אמר לך את זה?
גם אצל התינוקת שלי זה היה ככה
ומה שאמר לי רופא שצריך לראות שב 48 שעות הראשונות לחייה יהיה לה יציאה פעם אחת ואחר כך עד 10 ימים זה תקין.

English Tech

משתמש פעיל
שיהיה הרבה מזל טוב והרבה נחת בע"ה!!

תינוק אמור לתת יציאות לפחות פעם ביום ולא פעם בשבוע
אצל כל ילדי היה לפחות 3 יציאות ביום
ולא רק אצלי

לגבי העצירות
הבת שלי יצאה מהבית חולים והיתה שבועיים עם עצירות
הלכתי לרפלקסולוגית ובערב הכל השתחרר

אם את מבני ברק יש לי משהי מאד זולה
ואת את מירושלים יש לי משהי סופר מקצועית אבל יקרה
לא חייב יציאות פעם ביום, בטח לא בימים הראשונים
ומניסיון תינוק עם עצירות לא רגוע

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
בקיצור לסיכום - את כרגע לא צריכה לדאוג מעצירות אבל אם זה ממשיך לוודא שעולה במשקל תקין.
זהו
כולם פה חוזרים על עצמם
היא יולדת עייפה
תנוחי

chaya91

משתמש צעיר
רק כותבת פה כיוון חדש...
אצל הבת שלי גם לא היו יציאות הרבה ימים, למרות שבבית חולים היו יציאות,
שלחו אותי לאוסטואפט ומה לא,
עד שהלכתי לרופא ילדים מומחה, אם את בני ברקית יכולה להמליץ לך עליו
והוא איבחן היצרות פי הטבעת, שזה אומר שהמקום שם קטן ולא מספיק מורחב,
הלכתי לכירורג שרצה לשלוח לניתוח...התייעצתי קודם עם עזר מציון והם שלחו אותי לכירורג אחר מומחה
ובמקום הוא פתח לה את זה, באותו רגע...ומאז שלום לילדה :)
בקיצור לא מלחיץ בכלל...

אירועי בוטיק

משתמש רשום
חברות יקרות
תודה ענקית על הדקות שהקדשתן להגיב ולהעניק מנסיונכן
ב"ה ב"ה ב"ה הגיעה הישועה הגדולה תוך כדי קריאה
השתגעתי מדאגה וכל תגובה קראתי בשקיקה
אז אפשר לסכם שלא צריך לעשות היסטריה מכל דבר ובמקביל לקחת אחראיות ולבדוק בעת הצורך
וכמובן להתיעץ בפרוג!!!!!!!!!!!
תודה לכולכן
לילה טוב
בשמחות אצליכן

קנגה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
גם אני יודעת ששבוע לתינוק יונק זה תקין. ואם יש שתן - אז כנראה שהיא אכן יונקת.

קלילית

משתמש פעיל
לי גם אמרו שתקין והכל בסדר ( לא בשבוע הראשון . בגיל שבועיים בערך ) ובסוף התברר שלא עלתה במשקל כמו שצריך ולא אכלה מספיק.. כך שאני מניסיון שלי כן הייתי הולכת לבדוק לראות שבאמת אוכל כמו שצריך ועולה במשקל...מצטערת מאד שאז לא הלכתי לבדוק בזמן .. וחשבתי שתקין והנקה .. והגיוני פעם בשבוע וכו' ..
(אני הייתי בטוחה שאוכלת טוב והתברר שלא כי היתה קטנה והיה לה קשה לינוק טוב)
לגבי עלייה במשקל- תינוקת שלא מעבירה יציאה בגלל שלא מקבלת מספיק הזנה גם מן הסתם ממעטת במתן שתן, כי הרי האוכל של תינוקות הוא גם השתייה שלהם. כך שאם יש טיטולים רטובים בכל החתלה זה אמור להעיד על יניקה אפקטיבית.

saralulu

משתמש מקצוען
תביאי לה גרפווטר ומהר מאד זה ישפיע בעז״ה
מומלץ ממש!
קונים בבית מרקחת וגם בחלק מחנויות למוצרי תינוקות אפשר להשיג
הם מדללים את זה במים לפי ההוראות של האריזה
זה פשוט עובד מדהים!
הכי טוב לתת סמוך להאכלה.

113570

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לגבי עלייה במשקל- תינוקת שלא מעבירה יציאה בגלל שלא מקבלת מספיק הזנה גם מן הסתם ממעטת במתן שתן, כי הרי האוכל של תינוקות הוא גם השתייה שלהם. כך שאם יש טיטולים רטובים בכל החתלה זה אמור להעיד על יניקה אפקטיבית.
לא תמיד נכון
מניסיון עם טיטולים רטובים וללא עלית משקל וללא יציאות
אחרי הוספת תמל ההתחילה עליית משקל
והכל הסתדר
עוד נקודה לתשומת לבכם למי שיש צהבת
המלצה שקיבלנו להאכיל כל שעתיים גם עם תמל שיגרום ליציאות והפרשת הצהבת
אצלינו זה עבד ונמנע אשפוז

אמא ומתכנתת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
אני שמעתי מיותר מרופא אחד, שיציאות לתינוק יונק פעם בשבוע זה תקין - אבל אך ורק מגיל חודש.
עד גיל חודש כן מצפים ליציאה לפחות פעם ביום, פחות מזה עלול להיות בגלל תזונה לא מספקת (ואצל אחד מילדי היתה עצירות בגלל רגישות למוצרי חלב).

שימי לב שהוא עולה במשקל כמו שצריך, ושהיציאות בצבע צהבהב ולא ירקרק. צבע ירוק מעיד על יציאות ששהו זמן רב במעי וזה בד"כ אומר שהתינוק לא אוכל מספיק.

המליונרית

משתמש מקצוען
הבן שלי בגיל חמישה ימים גם היה ללא יציאות בכלל (רק יציאה אחת מהלידה) והיה ממש לא רגוע
הלכתי לרופאת ילדים סופר ממוחית שאמרה לי שאני יכולה לשים לו רבע פתילה
אני שמתי פחות מרבע
בלי אחריות כמובן
הכל נכון לגבי תינוק יונק אבל תינוק ממש אחרי הלידה זה שונה

רבקה ק.

משתמש פעיל
הבת שלי בת 5 ימים יונקת מלא וכבר יומיים אין יציאות. טיטולים רטובים יש ב"ה
האם מטריד? מחייב פניה לרופא? נורמלי?
ראיתי תשובות לגבי תינוקות יונקים אך לא בגיל הפצפון
אודה לתשובות שירגיעו אותי
תודה!
בלת״ק
עד 10-14 יום מהלידה זה תקין לחלוטין. לבדוק אם הטיטול רטוב זה הכי חשוב, ואת יכולה להיות רגועה

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
הבן שלי בגיל חמישה ימים גם היה ללא יציאות בכלל (רק יציאה אחת מהלידה) והיה ממש לא רגוע
הלכתי לרופאת ילדים סופר ממוחית שאמרה לי שאני יכולה לשים לו רבע פתילה
אני שמתי פחות מרבע
בלי אחריות כמובן
הכל נכון לגבי תינוק יונק אבל תינוק ממש אחרי הלידה זה שונה
לי אמרו אחרת גם על תינוק ממש אחרי הלידה

אחת שלומדת

משתמש רשום
בלת"ק.
מזל טוב !
לדברי אחות מטיפת חלב שפעם אמרה: תינוק יונק יכול לעשות בין 10 פעמים ביום ל פעם ב 10 ימים.
בכל מקרה, איך היא? רגועה? בוכה?
אם את רואה שלא נוח לה, את יכולה גם לגרות את האזור עם קיסם עטוף בהרבה וזלין

רוחי ב

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
מניסיון די טרי, לתינוק יונק יציאה אחת ב 10 ימים זה בסדר גמור,
התינוקת שלי הקפידה על המרווח הזה ממש הקפדה יתרה בשלשת החודשים הראשונים לחייה...
הלכתי לרופאת ילדים פעם בשבועיים (בגלל משהו אחר) וכל פעם מחדש הרופאה חזרה על כך שזה תקין והכל בסדר :)
וניסתי הכל, גרפווטר, גירוי, הלכתי לאוסטופת ועוד בסוף זה עבר ב"ה.

דבורי-ריקי

משתמש פעיל
דוקא אצלי לא היה כך . הטיטולים היו רטובים...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה