התייעצות תינוק בן 5 ימים בלי יציאות

שרה 2020

משתמש פעיל
שיהיה הרבה מזל טוב והרבה נחת בע"ה!!

תינוק אמור לתת יציאות לפחות פעם ביום ולא פעם בשבוע
אצל כל ילדי היה לפחות 3 יציאות ביום
ולא רק אצלי

לגבי העצירות
הבת שלי יצאה מהבית חולים והיתה שבועיים עם עצירות
הלכתי לרפלקסולוגית ובערב הכל השתחרר

אם את מבני ברק יש לי משהי מאד זולה
ואת את מירושלים יש לי משהי סופר מקצועית אבל יקרה

מציאותית

משתמש סופר מקצוען
היו 2 יציאות בבית החולים לפני השחרור אחרי שרופאה עשתה לה גירוי רקטאלי ואח"כ עוד יציאה בלילה אחרי סימילאק
עשיתי עיסויים, סיבובי רגליים וכולי, לא נראה שהבטן קשה ולא שחרר
הכל טוב אמאלה
מזל טוב!!

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
זה לא נכון.

אולי אצל תינוקות שמקבלים תמ"ל בקביעות זה נכון אבל אצל תינוקות יונקים זה בוודאות לא נכון.

יהודית ק

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
מניסיון של עצירויות רבות אצל ילדי.
יונקים עד שבוע זה תקין
ניזונים מת"מל עד 5 ימים.
ואת יכולה לפנות לרופא אם את פוחדת, הרבה פעמים הולכים לרופא בשביל להרגע.

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
שיהיה הרבה מזל טוב והרבה נחת בע"ה!!

אצל כל ילדי היה לפחות 3 יציאות ביום
ולא רק אצלי

לגבי העצירות
הבת שלי יצאה מהבית חולים והיתה שבועיים עם עצירות
הלכתי לרפלקסולוגית ובערב הכל השתחרר

אם את מבני ברק יש לי משהי מאד זולה
ואת את מירושלים יש לי משהי סופר מקצועית אבל יקרה
זה מידע שגוי.
אצל תינוק יונק עד שבוע זה תקין.
(גם רוב ילדיי היו מאלה שהעדיפו 3 יציאות ביום, אז מה?)

דבורי-ריקי

משתמש פעיל
הרבה מזל טוב!
כן הייתי אומרת לך ששווה לבדוק משקל.
ייתכן שזה תקין וייתכן גם שלא...
כותבת מניסיון טרי ממש עכשיו. :confused:
לי גם אמרו שתקין והכל בסדר ( לא בשבוע הראשון . בגיל שבועיים בערך ) ובסוף התברר שלא עלתה במשקל כמו שצריך ולא אכלה מספיק.. כך שאני מניסיון שלי כן הייתי הולכת לבדוק לראות שבאמת אוכל כמו שצריך ועולה במשקל...מצטערת מאד שאז לא הלכתי לבדוק בזמן .. וחשבתי שתקין והנקה .. והגיוני פעם בשבוע וכו' ..
(אני הייתי בטוחה שאוכלת טוב והתברר שלא כי היתה קטנה והיה לה קשה לינוק טוב)

a rivki

משתמש פעיל
בשביל להירגע אפשר להתקשר לרופא\מוקד יעוץ של קופת חולים
לא צריך ללכת

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יונקים עד שבוע זה תקין
מההתייעצות האחרונה שלי עם רופאים (כמה אמרו לי אותו דבר) עד עשרה ימים אם התינוק רגוע ולא מתפתל זה תקין.

כך שאני מניסיון שלי כן הייתי הולכת לבדוק לראות שבאמת אוכל כמו שצריך ועולה במשקל
צודקת.

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
לי גם אמרו שתקין והכל בסדר ( לא בשבוע הראשון . בגיל שבועיים בערך ) ובסוף התברר שלא עלתה במשקל כמו שצריך ולא אכלה מספיק.. כך שאני מניסיון שלי כן הייתי הולכת לבדוק לראות שבאמת אוכל כמו שצריך ועולה במשקל...מצטערת מאד שאז לא הלכתי לבדוק בזמן .. וחשבתי שתקין והנקה .. והגיוני פעם בשבוע וכו' ..
(אני הייתי בטוחה שאוכלת טוב והתברר שלא כי היתה קטנה והיה לה קשה לינוק טוב)
מסכימה.

אמא לשלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כמו שכתבו לפני, זה תקין רק שימי לב שאין לה עצירות
הרבה נחת

יוכבדא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
היו 2 יציאות בבית החולים לפני השחרור אחרי שרופאה עשתה לה גירוי רקטאלי ואח"כ עוד יציאה בלילה אחרי סימילאק
עשיתי עיסויים, סיבובי רגליים וכולי, לא נראה שהבטן קשה ולא שחרר
ממה שהבנתי החשש בגיל הזה הוא שנוצרה חסימת מעיים בלידה והיציאות הראשונות הן ממה שהיה שם עוד קודם.
אם ראיתם יציאה ממה שאכלה (סימליאק) זה נשמע שב"ה המערכת מתפקדת.
כן הייתי מנסה לגרות עד שתיהיה יציאה כלשהיא ואם לא מבררת אצל הרופא.
בגיל הזה זה עדיין לא כמו תינוק יונק שכבר ראו שיש לו יציאות והכל עובד שאז זה יכול להיות פעם בשבוע.
הרבה מזל טוב נחת ובריאות.

תותחינוס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי

שרה 2020

משתמש פעיל
זה לא נכון.

אולי אצל תינוקות שמקבלים תמ"ל בקביעות זה נכון אבל אצל תינוקות יונקים זה בוודאות לא נכון.
אני הנקתי את כולם
וכן גם אחותי ועוד אנשים ששומרים על אורח חיים בריא

שרה 2020

משתמש פעיל
זה מידע שגוי.
(גם רוב ילדיי היו מאלה שהעדיפו 3 יציאות ביום, אז מה?)
זה תקין למי שאוכל לא ממש בריא
מי שנמנע ואוכל בריא לא אמור להיות יציאה שבועית
פשוט הרופאים אומרים את זה כי זה הסטטיסטיקה - פשוט רוב העולם לא אוכל בריא
אבל לא אומר שככה אמור להיות

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני הנקתי את כולם
וכן גם אחותי ועוד אנשים ששומרים על אורח חיים בריא
אני גם שומרת על אורח חיים בריא, מה הקשר? :unsure:

יש טווח תקין, זה שהילדים שלך ועוד רבים שאת מכירה נמצאים בחלק אחד של הטווח זה לא אומר שהצד השני של הטווח וכל מה שבאמצע זה לא תקין

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה