עזרה תינוקת מצוננת

• פותח הנושא רי
  • פורסם בתאריך

רי

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
בת שבועיים, והאף סתום... מה עושים חוץ ממי מלח?

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
אומרים חלב אם

מג'

משתמש מקצוען
יש תרופת סבתא:
עיסוי של הגב וכפות הרגלים בשמן זית,
מעסים אם האגודלים בצורת עיגול כלפי חוץ...
חמותי טוענת שזה הכי עוזר..........
הרבה בריאות!!!

dinaday

משתמש פעיל
קודם כל - מזל טוב :)
מצטרפת לעצה של שאיבת נזלת,
אבל הטכניקה היעילה שאני מכירה היא שטיפת האף מהחלק העליון שלו כלפי מטה במים חמימים, ואז הנזלת מתרככת ומתקנחת בקלות. לבצע את זה מספר פעמים ביום.
לדעתי זה ממש קריטי - היא לא יודעת להתפטר ממנה, וברגע שהנזלת נותרת במקום, הדרך קצרה לדלקת אוזניים/ברונכיט וכד'.
ובמקביל - להימנע משכיבה מלאה, ולהניח אותה בעגלה/עריסה באלכסון.
וכמובן - לשמור עליה חמה - לחיים, אף, אוזניים, כפות ידיים ורגליים חמות.
שתרגיש טוב במהרה!

נערך לאחרונה ב:

אמביציהshir

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מכשיר אדים קרים מאד עוזר!
לי הרופאה אמרה בזמנו שזה מסוכן לתינוקות.. כבר לא זוכרת למה... מחקרים וכאלו
אבל מה שמאד עזר זה מי מלח, אינהלציה של מי מלח 3 פעמים ביום בעיקר בערב (תשאלי את הרופאה לגבי מינון מדויק לגיל הזה)
וקוביות בצל חי בצלוחית ליד הלול- מאד עוזר!!
גם שאיבת נזלת אבל בגיל הזה ממש בעדינות ולא ללחוץ את כל הבלון אלא קצת קצת... אפשר להשיג גם בחנויות של מוצרי תינוקות
(ולשים לב שלא מתפתח ח"ו קוצר נשימה)
הרבה בריאות!!!!!

-LIGA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
שאיבה. סקשן.

רקפת3

משתמש סופר מקצוען
לי הרופאה אמרה בזמנו שזה מסוכן לתינוקות.. כבר לא זוכרת למה... מחקרים וכאלו
אבל מה שמאד עזר זה מי מלח, אינהלציה של מי מלח 3 פעמים ביום בעיקר בערב (תשאלי את הרופאה לגבי מינון מדויק לגיל הזה)
וקוביות בצל חי בצלוחית ליד הלול- מאד עוזר!!
גם שאיבת נזלת אבל בגיל הזה ממש בעדינות ולא ללחוץ את כל הבלון אלא קצת קצת... אפשר להשיג גם בחנויות של מוצרי תינוקות
(ולשים לב שלא מתפתח ח"ו קוצר נשימה)
הרבה בריאות!!!!!
עד כמה שידוע לי אדים חמים נחשבים שלא מאה אחוז בטיחותיים.
אדים קרים מומלץ על ידי כל הרופאים... יצא לי לעשות בבית החלמה לתינוק מאד מצונן.
כמובן לא שמים קרוב לתינוק בשום אופן, אלא בחדר.
ספרי מי מלח + אדים קרים זה המקבילה של אינהלציה במי מלח (לפי רופא), רק קצת הרבה פחות מסובך :)

סביונית

משתמש מקצוען
שאיבת נזלת:cool:
יש לקנות בבתי מרקחת משאבה קטנה עם 2 צינוריות ומיכל קטן (כל השאר לא באמת שואבים, מנסיון)
פשוט לשאוב לה. כמה פשוט ככה חחכם.
תתכונני ל30 שניות של צרחות אבל אחר כך היא תודה לך..
לי אמרו בבית המרקחת (של הקופה) שזה כואב לתינוק, ולכן הם לא מחזיקים את זה

א אידישע מאמע

משתמש מקצוען
תקשיבי משהו עוזר ממש, שמתי לבת שלי גרב עם מלח גס במיטה, לא צריך צמוד אליה או משהו, פשוט סתם במיטה, בבוקר זה רטוב והבייבוש יבשה ...

ריזל

משתמש רשום
כתבת חוץ ממי מלח. אבל חשוב לדעת שלא רק טפטוף עוזר.
נסי להספיג צמר גפן במי מלח, קצת לסחוט ואז לנקות בעדינות את הנחיריים

ריבת חלב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הבת שלי הייתה מצוננת במשך חודש (הרופא כבר הביא לי טיפות אנטיביוטיות מרוב ששום דבר לא עזר)
הורדתי מוצרי חלב ועבר כמעט לגמרי. (כי היא ריגשה לעוד כמה דברים)

ושמעתי שאבקת כביסה או מרכך של מקסימה הוא דבר מאוד אלרגני, וגורם לליחות נזלת ופצעונים בפנים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה