עזרה תיבול פופקורן

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
* קניתי מכשיר פופקורן
* מחר יש לי בר מצווה של בן גיסה (שולחן מתוק)
* בפרץ של רצון טוב - הצעתי את עצמי להביא את הפופקורן
הבעיה היא - שהפופקורן במכשיר יוצא בלי שמן ובלי מלח
לשבת ניסנו לתבל - אבל התוצאה הייתה מאכזבת - מלוח!
וחסר לי שזה מה שיקרה מחר לבר מצווה (היא ביקשה 2 שקיות פח גדולות של פופקורן)

הבו לי עזרה - כמה מתבלים (שיהיה טעים כזה...), איך? כמה? - כלומר מה המינון של השמן והמלח ובאיזו צורה?

שאלה נוספת: הפופקורן שעשינו לשבת יצא מלוח, האם כאשר נוסיף עוד פופקורן לתוך השקית \ קערה של הפופקורן ירד המליחות
או שאחרי שבת שלמה - הטעם כבר טבוע עמוק בפופקורן - ואין מה לעשות \ או שיש מה לעשות - אשמח לרעיון!

שמחה בהצלחה

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
לגבי הפופקורן של שבת הייתי ממליץ לחתולים ברחוב...

אם המכשיר לא עושה מומלץ לקחת סיר
חשוב שיהיה הכי גדול שיש לכם
היחס הוא 5 כפות שמן על כוס גרגירים, לא להגזים בפעם הראשונה כדי שתראו כמה הסיר באמת מכיל ולא ישפך החוצה
שמים את השמן והגרגירים ביחד על אש גבוהה מכוסה שהתותחים יירעמו סימן שזה מתחיל וכשהם יחלשו כדאי לכבות את האש ולתת לזה עוד קצת לעבוד
כדאי מאד לקרר מעט לפני שמכניסים לשקית, אחרת זה יהיה מסטיקי ולא פריך
המלחה בשקית ובעדינות הפעם...

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אין אף אחד שיש לו מכשיר פופקורן - והוא מתבל אותו אח''כ?

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
לא לוקח אחריות אבל במכשירים הגדולים ראיתי שעושים על כל כוס (זכוכית) של גרגירים בערך קצת יותר מכפית שטוחה של מלח

סגנון-7

מיתוג ותדמית | אסטרטגיה מדוייקת | קמפיינים מנצחים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
פרסום וקופי
אני שופכת שמן לתוך השקית
מנערת טוב טוב
ואז שופכת מלח
יוצא טוב!

אולי מעניין אותך גם...