עזרה תיאור יריקה - מספיק מבחיל כדי לזעזע, מספיק מעודן כדי להיכנס לעיתון

דוכסוסטוס

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
נצרכתי להוותי לתאר אירוע של יריקה עזה ומפתיעה היישר לפנים.
מטרת התיאור: להשתמש בזעזוע של הקורא כדי לעורר חמלה והזדהות עם מקבל היריקה (פחות כדי להשניא את היורק).
לכאורה אמור להיות כמה שיותר מפורט. אך כאן העוקץ, הדברים יפורסמו על במה רשמית שתפסול ככל הנראה ביטויים מוקצנים.

עוד בעיה: אין לי בכלל כיוונים איך לפרט על יריקה חוץ מהסבר איך היא מתמרחת על הפנים והזקן וטיפות ממנה חודרות אל העיניים והפה... בבררר..., יש בכלל מילה נרדפת לרוק (חוץ משמוכטא)?

הבעיה היותר גדולה: הדד ליין. בעיקרון הוא כבר חלף, יש הארכה מצומצמת שנושפת בעורף.

אשמח לכל עזרה וסיוע מהיר, כולל אישור לשימוש חופשי (ללא קרדיט...).

דוכסוסטוס

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
ולעצם השאלה, אולי אתה לספר על היריקה במילה אחת, ואז לתאר את הרגשת הירוק (ר' שרוקה) ולא את עצם הדבר.
יהודי מבוגר ונשוא פנים שמקבל את היריקה בגלל מעשה טוב שהוא עשה שבעיני היורק שמכיר רק חלק מהסיפור המעשב מצדיק יריקה.

הסיפור שמאחורי היריקה הוא זניח. הוא מיועד להמחיש כמה סובל הירוק על מעשיו הטובים, הוא אמור להופיע כפתיח בגלל הבחילה שחשוב לי למקסם אותה.

אשר שרבר

משתמש סופר מקצוען
אתמול נכנס סעודי להר הבית
הנ"ל ככל הנראה מוכר כידיד ישראל דובר עברית.
שם תקפו אותו הקנאים דידהו. השפילו אותו זרקו עליו כסאות והגדיל לעשות ילדון חצוף 'מחבל' שירק בפרצופו לא פעם אחת, פעמיים. ממש קפץ וירק בפרצופו, והוא נעבאך ניגב בחולצתו את הרוק שזב על לחיו.

יאן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
קודם כל, זה אמיתי?
יש המון מה לתאר.
וזה רעיון אדיר לאתגר. תאר יריקה בשידור חי. הכתבה שתגרום להכין הרבה הקאות תזכה.

אזהרה: איכס.
איך היורה אוסף רוק בפה, כדי רביעית הלוג, מגלגל אותו בפיו שיהיה נוח לשימוש, הולך אחורה ג' פסיעות ורץ בתנופה קדימה כשפיו מפיק מגעליות. והירוק האומלל שעסק באותו רגע בניקוי המשקפיים בדביקות והיריקה נתקעה לו במקום תפילין בין העיניים תוך שהיא זולגת באיטיות...

עד כאן. אני בעצמי נגעל.
אם עדיין לא הולך לך, בקש ממישהו שיירק עליך מכל הלב. הטקסט ירוץ...

עט להשקיע

עימוד ועיצוב מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
מקווה שיגעיל מספיק...
בלי אחריות כלל וכלל!!!
---

שמרי סיים להוריד את קופסאות המזון בפתח בית משפחת זיבלר, לפתע רואה הוא את חיימקה מעניק עזרה לקשיש החשוד בשיתוף פעולה עם המסיונרים בשכונת העוני.
מצבורי הזעם החלו להתמלא, וגוש צמיגי שעלה ממעמקי גרונו רק הוסיף שמן למדורה. כראות שמרי את חיימקה מתקרב למרחק יריקה, שאף אוויר פנימה ובמלוא גרונו התיז את תכולת פיו היישר לפניו הנדהמות של חיימקה.
חיימקה עמד נגעל, ריר נזל ממצחו והתערבל בשפמו, עינו הימנית כוסתה בשכבה צמיגית, וליבו החיש את פעולתו. פניו החווירו, מי עוד רואה אותי כך? סך הכל עזרתי לבן דודו של סבי...

נערך לאחרונה ב:

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ימחלו לי המוחלים לא נראה לי כל העניין הזה כאן,
לא כל שכן על במה המזמינה אותך לקרוא אותה.

"על הכל יביא אלוקים במשפט - זה הרק בפני חברו" זו רק דוגמא, וזה תופס גם בכתיבה לאו דווקא ביריקה פיזית.
אנא כבדו את תחושות הקוראים!

הדוויג

עורך תוכן ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
עריכה תורנית
לרגע הוא עמד המום.
לקח לו כמה שניות לתפוס את הקשר בין אקט היריקה שבוצע לנגד עיניו, לבין הרטיבות שהופיעה מעל עינו השמאלית. רק אז הוא תפס שהוא מושא היריקה.
תחושת ההשפלה הייתה צורבת. במוחו חלף לרגע הפסוק "ואביה ירוק ירק בפניה הלוא תיכלם". הוא הזדהה עם המשל של הפסוק. הכלימה הייתה מוחשית וכואבת.

הוא הרים את ידו אינסנקטיבית כדי למחות את פניו, אך ברגע האחרון עצר, נגעל.
חיפש בכיסיו נייר טישו כדי למחות את החרפה, אך זה לא נמצא.
העליבות החלה זולגת במורד פניו, לא הייתה ברירה. הוא משך את שרוולו מעל פס ידו וניגב את פניו.
כעת הוא נגעל גם מהשרוול שלו עצמו.

עט להשקיע

עימוד ועיצוב מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
ימחלו לי המוחלים לא נראה לי כל העניין הזה כאן,
לא כל שכן על במה המזמינה אותך לקרוא אותה.

"על הכל יביא אלוקים במשפט - זה הרק בפני חברו" זו רק דוגמא, וזה תופס גם בכתיבה לאו דווקא ביריקה פיזית.
אנא כבדו את תחושות הקוראים!
הכנסתי לספויילר.
מתנצל אם פגעתי בתחושותייך

דוכסוסטוס

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
תודה רבה לכל העוזרים והמסייעים. הד ליין הנוסף תם.
חלק ממה שכתבתם עזר ישירות, אחרים נתנו השראה מצוינת.

לא אני בניתי את התסריט והייתי כבול ליריקה.

צר לי שלא אוכל לשתף, מקווה שלא תיחשפו לתוכן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קטו

א לֹא לָנוּ יי לֹא לָנוּ כִּי לְשִׁמְךָ תֵּן כָּבוֹד עַל חַסְדְּךָ עַל אֲמִתֶּךָ:ב לָמָּה יֹאמְרוּ הַגּוֹיִם אַיֵּה נָא אֱלֹהֵיהֶם:ג וֵאלֹהֵינוּ בַשָּׁמָיִם כֹּל אֲשֶׁר חָפֵץ עָשָׂה:ד עֲצַבֵּיהֶם כֶּסֶף וְזָהָב מַעֲשֵׂה יְדֵי אָדָם:ה פֶּה לָהֶם וְלֹא יְדַבֵּרוּ עֵינַיִם לָהֶם וְלֹא יִרְאוּ:ו אָזְנַיִם לָהֶם וְלֹא יִשְׁמָעוּ אַף לָהֶם וְלֹא יְרִיחוּן:ז יְדֵיהֶם וְלֹא יְמִישׁוּן רַגְלֵיהֶם וְלֹא יְהַלֵּכוּ לֹא יֶהְגּוּ בִּגְרוֹנָם:ח כְּמוֹהֶם יִהְיוּ עֹשֵׂיהֶם כֹּל אֲשֶׁר בֹּטֵחַ בָּהֶם:ט יִשְׂרָאֵל בְּטַח בַּיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:י בֵּית אַהֲרֹן בִּטְחוּ בַיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:יא יִרְאֵי יי בִּטְחוּ בַיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:יב יי זְכָרָנוּ יְבָרֵךְ יְבָרֵךְ אֶת בֵּית יִשְׂרָאֵל יְבָרֵךְ אֶת בֵּית אַהֲרֹן:יג יְבָרֵךְ יִרְאֵי יי הַקְּטַנִּים עִם הַגְּדֹלִים:יד יֹסֵף יי עֲלֵיכֶם עֲלֵיכֶם וְעַל בְּנֵיכֶם:טו בְּרוּכִים אַתֶּם לַיי עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:טז הַשָּׁמַיִם שָׁמַיִם לַיי וְהָאָרֶץ נָתַן לִבְנֵי אָדָם:יז לֹא הַמֵּתִים יְהַלְלוּ יָהּ וְלֹא כָּל יֹרְדֵי דוּמָה:יח וַאֲנַחְנוּ נְבָרֵךְ יָהּ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה