תחרות תחפושות תשע"ו

קורן פלקס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אוטומציה עסקית

המקל והגזר

משתמש מקצוען
אחד מתוך עשרות!!!! אופנעי הצלה בחיידר ....
אפשר לעשות מפגן אופנועים

[

קבצים מצורפים

• הצלה.jpg
    2.4 MB · צפיות: 78

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
טוב,
מעלה תחפושת ביתן גלידה של הבת שלי.
שנה שעברה היתה גם השימוש. עברה שיפוץ [הורדנו חלקי חמץ לפני פסח...] ושוב בשימוש.

אפיזודה חמודה:
שנה שעברה טיילנו ברחוב במסגרת מסע משלוחי מנות. הרבה אנשים עצרו אותנו בכדי לראות את התחפושת "מקרוב" וכמובן לשאול שאלות ["איך הכנתם?", "הגלידה אמיתית?", כו'].
יומיים אחרי פורים, אני מקבלת מייל מחברה. במייל תמונה של הבת שלי עם התחפושת...מישהו כנראה התלהב, צילם ושלח למכרים והמייל התגלגל.....

צפה בקובץ המצורף 288702

צפה בקובץ המצורף 288703

צפה בקובץ המצורף 288704

noas

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אשירה לה' כי גמל עלי

הנה הבת שלי : התחפשה ל: "אשירה לה' כי גמל עלי"
תחפושת של פרחי מיאמי (כמו שהיו מתלבשים פעם ) + הגמל :)

קבצים מצורפים

• אשירה.jpg
    3.2 MB · צפיות: 81
  • אשירה2.jpg
    3.7 MB · צפיות: 43

noas

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אולי נוסיף בקשה מכל מי שרואה את האשכול הזה
בבקשה לא להפיץ את התמונות מחוץ לאתר של פרוג

noas

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תחפושת תינוקת

התינוקת שלי :)

קבצים מצורפים

• תינוקת.jpg
    1 MB · צפיות: 101

noas

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יצאתי מעצמי כדי לעזור לאחרים

והנה רעיון שמישהי נתנה לי פה והתקבל בברכה
(לנושא : יצאתי מ.....)
תודה לנותנת הרעיון

קבצים מצורפים

• יצאתי מעצמי.jpg
    1.8 MB · צפיות: 84

א.י.ל עיצובים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
והנה חלק משלנו....

לוטי קרוטי, רועת אוזים

קבצים מצורפים

• IMG_4629.JPG
    KB 318 · צפיות: 93

א.י.ל עיצובים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
וההמשך

לוטי קרוטי

קבצים מצורפים

• לוטי קרוטי.jpg
    KB 540.6 · צפיות: 72

אסתי כץ

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
אוף, השנה אין לי הפתעה בפורים..(כי פרוג גילה לי.....);):D:p

BRAVERMAN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
החפץ חיים שלנו........!

קבצים מצורפים

• DSC_0469.JPG
    2 MB · צפיות: 65
  • DSC_0406.JPG
    2.1 MB · צפיות: 39
  • DSC_0478.JPG
    2 MB · צפיות: 36

BRAVERMAN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
עוד

קבצים מצורפים

• DSC_0450.jpg
    2.8 MB · צפיות: 75

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
שחמט, מיוחד!!!

BRAVERMAN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
תודה!

פלאפונית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מי רוצה במבה??????

והנה האחיינים המתוקים שלי ,שהתחפשו לבמבה אוסם...
(נא לא להתייחס לצילום הגרוע...:p)

קבצים מצורפים

• 20160319_103946_resized.jpg
    KB 443.1 · צפיות: 77

גולדס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
הנה מוכרת הממתקים שלנו...

קבצים מצורפים

• ממתקים.png
    KB 213.8 · צפיות: 81
  • IMG_0235.JPG
    KB 126.2 · צפיות: 52

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
וואו הכושית אמיתית!!!!!!!!!!!

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מישו פה יכול לאלפני בינה מה הרעיון של התופעה לחפש בנים לבנות??אשמח לשמוע דעות.וחס וחלילה לא נגד מישהי או מישהו באופן אישי.!באמת מעניין אותי
מה הרעיון?

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י שרינה;2034992:
מישו פה יכול לאלפני בינה מה הרעיון של התופעה לחפש בנים לבנות??אשמח לשמוע דעות.וחס וחלילה לא נגד מישהי או מישהו באופן אישי.!באמת מעניין אותי
מה הרעיון?

תפתחי על זה אשכול נפרד. חבל להרוס את האשכול הזה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה