תחרות תחפושות תשע"ו

כלבבי

משתמש רשום
אסתי, היא נראית בובה אמיתית!!!
אפילו האצבע בפה מזכירה לי את הבובה שיש לי בבית..
איזו מותק!!

ת'כלס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
אמלה זה מפחיד כמה שזה-בובה!

ת'כלס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
אמלה זה מפחיד כמה שזה-בובה!

אביגיל אינש

משתמש פעיל
והזוכה הגדול !!!!

רות לוק !!!!!

את הזוכה הגדולה בתחרות התחפושות תשע"ו

התחפושת
מקורית
מיוחדת
מושקעת
יפה
ובקיצור -
מדהימה !

תודה לכל המשתתפות ומעלות התמונות
היו באמת תחפושות מושקעות ומיוחדות באמת !
רק לחשוב שמאחורי כל תחפושת עומדת אמא טובה ומסורה
שחשבה וקנתה, וישבה, ותפרה, והדביקה, וקנתה עוד דברים, ושינתה, ותיקנה, והוסיפה, ומדדה, ושוב תיקנה... ובקיצור, שעות על גבי שעות של מחשבה ועבודה
עבור הילדים שלה !

ותודה לכל המצביעות, שעזרו בבחירה הקשה.

נפגש בעז"ה
בתחרות תחפושות תשע"ז

RUTYVE

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
בלי לזלזל חלילה בתחפושת המושקעת מאודדד של רות לוק- אני גם צילצלתי לה
ובגלל שאני לא השתתפתי בפועל בתחרות ולא העלתי תמונות אז אני מרשה לעצמי להגיב ...
מי שהעלתה יותר מוקדם זכתה ביותר צפיות וממילא ביותר לייקים ...
אז לכל המאוכזבות .. קחו פרופורציה :)

ותודה על התחרות. היה כיף לראות את כל התחפושות שהאמהות המשקיעניות הכינו !

Mix

משתמש מקצוען
בכזו תחרות גדולה צריך גם מקום שני שלישי רביעי...

אביגיל אינש

משתמש פעיל
אוקי...
במקום שני - זוכה שושיה (מושב זקנים...) עם 182 צלצולים

ובמקום שלישי - זוכה גאונה (בנות שהיו פעם בנים..) עם 172 צלצולים

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
אפשר קישור לתחפושות הזוכות?
במקום להתחיל לחפש אחורה כל תחפושת?

שירה בנט

משתמש צעיר
:pאני בטוחה לגמרי שאם שיר המעלות היתה מעלה תמונות בהתחלה היו לה אלף צלצולים....
באמת הכל יפה חמוד ומושקע.אני אישית העלתי סתם בשביל עצמי ממש לא בקטע של לזכות:confused:
ונראה לי שמי שזכתה צריכה לתת מתנה לכל מי שצילצל לה...חחחחח:D
היה נחמד תמשיכו להפתיע ולעלות רעיונות מענינים

רותי המניק

צלמת סופר מקצוענית (;
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
יש!!
emoji_u1f44d.png

emoji_u1f44f.png
emoji_u1f44f.png
emoji_u1f44f.png

תודה לכל המצלצלים/ות והמפרגנים/ות! :)

הבת שלי תהייה בעננים!

תודה לאביגיל אינש על התחרות החמודה.
היה מענין ומרתק לראות את התחפושות המושקעות והילדים המתוקים!

ע.מ.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
ברכותי לכל האמהות שהשקיעו-כל אחת בדרכה היא!
העיקר שהילדים היו מרוצים שהאמהות שמחו ונהנו ומלאות סיפוק מחדוות היצירות!
ומשמחת פורים שיושפע עלינו שפע של שמחות לכל השנה
שמחת תמיד!
חדוי

כלבבי

משתמש רשום
אביגיל, תודה על התחרות, היה מענין לראות. (לא העליתי תמונות כי אני ממש לא יודעת לתפור / לגזור / להדביק או להמציא רעיונות מענינים, אז מה שהיה בבית או אצל הדודות הלבשתי להם :mad: )

ולכל הזוכות - ברכותיי!

בת של מלך

משתמש חדש
נכתב ע"י סטודיו ישר;2035380:
זה שלנו
חבורת ה'מנגנים' השישיית הבנים בעה"ר
כל
הם כ"כ נהנו מהתחפושת שהזימינו אותה גם לשנה הבאה...
התופים שמשו אותם נאמנה במהלך המסיבה בחיידר, בהכאת המן במגילה וסתם במהלך היום נהנו לתופף במרץ

פשוט מקסים מתוק מדבש! אם הבנים שמחה, איזו נחת לראות כך את כל החברה!!!
שתראי מהם תמיד רק שמחה ואושר וגידול קל!

PT

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מקסים

שירה
הילדה מהממת והאווזים מושלמים

rivkic

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
D I G I T A L

ח. שושני

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
זה שלנו
חבורת ה'מנגנים' כל השישיית הבנים בעה"ר

הם כ"כ נהנו מהתחפושת שהזימינו אותה גם לשנה הבאה...
התופים שמשו אותם נאמנה במהלך המסיבה בחיידר, בהכאת המן במגילה וסתם במהלך היום נהנו לתופף במרץ
אפשר תמונה להשראה????

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה