תחרות תחפושות תשע"ו

אביגיל אינש

משתמש פעיל
נכתב ע"י רותי ה;2033323:
אני בעד.
מתחילה...
במה זוכים?

אמהלה... רק עכשיו אני רואה שזה עגלה רגילה...והיא עומדת (ולא יושבת..)
מדהים!!!

ולגבי הזכיה,
מה באמת תמיד זוכים בכל ה"אתגרים" למינהם? אף פעם לא חשבתי...

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י אביגיל אינש;2033345:
אמהלה... רק עכשיו אני רואה שזה עגלה רגילה...והיא עומדת (ולא יושבת..)
מדהים!!!

:):):):)

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
א. פרסומת
ב. תעסוקה
ג. לשמח לבבות

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
רותי מטריף!!!
עד שלא קראתי את התגובה הבאה לא שמתי לב שהיא עומדת :)
לא, אין דברים כאלה.

חדזי

משתמש מקצוען
הסקוטי שלי. ותודה לאשכולות משנים קודמות על הרעיונות.

קבצים מצורפים

• חדוה 563.JPG
    2 MB · צפיות: 98

רוצה טוב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
שני הילדים הזקנים שלי.
:)

קבצים מצורפים

• IMG_0051.JPG
    2.7 MB · צפיות: 97

חדזי

משתמש מקצוען
ועוד זווית...

קבצים מצורפים

• חדוה 565.JPG
    2.4 MB · צפיות: 65

חדזי

משתמש מקצוען
וזה הרב שך...

קבצים מצורפים

• חדוה 602.JPG
    2.4 MB · צפיות: 63

חדזי

משתמש מקצוען
תמונה יותר נורמלית

קבצים מצורפים

• חדוה 573.JPG
    2.5 MB · צפיות: 65

חדזי

משתמש מקצוען
והגביר...

קבצים מצורפים

• חדוה 583.JPG
    2.8 MB · צפיות: 57

חדזי

משתמש מקצוען
ותמונה של הכל...

קבצים מצורפים

• חדוה 571.JPG
    2.1 MB · צפיות: 62

חולי

משתמש סופר מקצוען
ואלו ליצן על ליצן ,ליצן רפואי וליצנית בהשראת הפורום.

קבצים מצורפים

• IMG_3392.JPG
    2.2 MB · צפיות: 82
  • IMG_3372.JPG
    2.2 MB · צפיות: 61
  • IMG_3357.JPG
    2.1 MB · צפיות: 56
  • IMG_3331.JPG
    2 MB · צפיות: 54

sbf

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ואלו הן הבנים שלי הכהן הגדול ומרדכי היהודי
לחושן של הכהן הגדול קבלתי השראה מניקית אחת בפורום
תודה!

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ומושב הזקנים שלי:

קבצים מצורפים

• DSC_3806.jpg
    KB 271.4 · צפיות: 86
  • DSC_3811.jpg
    KB 268.3 · צפיות: 49
  • DSC_3814.png
    KB 485.2 · צפיות: 40
  • DSC_3816.png
    KB 486.2 · צפיות: 40
  • DSC_3818.png
    KB 475.2 · צפיות: 48
  • DSC_3821.png
    KB 498.3 · צפיות: 47

גאונה

משתמש מקצוען
הבלרינות שלי

ושניהם בנים...;)

קבצים מצורפים

• IMG_0564.jpg
    3.8 MB · צפיות: 103
  • IMG_0552.jpg
    2.8 MB · צפיות: 70
  • IMG_0519.jpg
    2.8 MB · צפיות: 61

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אז את הרעיון לאיך להכין את הפאה של הבת שלי קיבלתי מהניקית RMO בפורום אומנות ויצירה.

תודה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה