דרוש מידע תזכורת לכל בעלי האינדוקציה - עכשיו הזמן להזמין לפסח משטח סיליקון ! מצורף קישור

ישראלה

ללמוד תוכנות בכייף :)
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
יש את סיליפלוס

השאלה אם באמת זה שונה מבחינת איכות ובטיחות ממשטח אפיה, שהוא זול בהרבה.

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
השאלה אם באמת זה שונה מבחינת איכות ובטיחות ממשטח אפיה, שהוא זול בהרבה.
לא נסיתי את אליאקספרס.
קניתי את סיליפלוס. לא עשה רושם איכותי במיוחד. קבל צבע חום בצורה של הסירים (סוג של נשרף). שלא יורד.
אני אשמתמש בו אולי עוד פעם אחת ובהמשך עדיף לדעתי לקנות של אליאקספרס כל שנה ולא משהו יקר שאחרי שנה נראה ממש לא טוב. כמובן לשיקול כל אחת.לסיליפלוס יש כשרות אז אולי יש לו יתרון בהבט הזה. לא שאלתי רב.

מאיר הקלידן

משתמש רשום
מוזיקה ונגינה
בחנות ותיקה מאד בבני ברק טוענים שהמשטח מאלי אקספרס לא מספיק עמיד ולפעמים הוא נמס/מתפורר וזה עלול להרוס את משטח הזכוכית בצורה חסרת תקנה!!!
כן נכון.. כולם יכתבו עכשיו ש.. "אני קניתי ועובד מעולה"
אבל אתם מכירים רק את עצמכם ... בחניות מכירים מאות אנשים שעוברים אצלם ולחלקם זה קרה..
מי שרוצה לקחת הימור.. סבבה!
אגב! בחנות הזאת לא מוכרים בכלל כזה משטח... (גם לא האיכותי)

open

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ומה אתם קניתם?
כי אני מוכנה להשקיע אם יש משהו שעמיד גם בעוצמת חום גבוהה

ישראלה

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
דיברתי היום עם סיליפלוס,
יש להם כשרות,
זה יותר עבה ממשטח אפיה, עשוי מחומרים טובים
הם אומרים שלא אמור להשרף אם תחתית הסיר נקיה ויבשה,
ובדר"כ בטורבו משתמשים לזמן קצר ואח"כ מורידים את עוצמת החום
הם ממליצים לקנות גם קבוע לכל השנה כדי שהמשטח לא ישרט מהסירים
וכן יש להם משטח קטן עם קצת הגבהה במסגרת לחלבי

open

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
לי יש של סיליפלוס לחצי מגודל האינדוקציה לחלבי
אבל מנסיון אישי מעל עוצמה 10 זה פשוט נמס ונשרף לי.
יתכן ותחתית הסיר לא היתה יבשה לגמרי? לא ראיתי שזה היה כתוב בהוראות שלהם.

ישראלה

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
מיד בפעם הראשונה נשרף לך?
הרבה זמן זה עמד על הטורבו?
גם אמרתי לה שאחרי הטורבו זה עדיין צריך להשאר על יותר ממספר 10 כדי שתמשיך הרתיחה.

אמרתי לה שכתבו שנשרף להם,
היא אומרת שמישהי שלחה לה שנשרף לה המשטח, בקשה ממנה לשלוח את הסיר/המחבת, והתחתית היתה מלוכלכת מאוד משומן, וזה גורם
זה קרה לך עם תחתית נקיה לגמרי?

כמו הרוח

משתמש מקצוען
בחנות ותיקה מאד בבני ברק טוענים שהמשטח מאלי אקספרס לא מספיק עמיד ולפעמים הוא נמס/מתפורר וזה עלול להרוס את משטח הזכוכית בצורה חסרת תקנה!!!
כן נכון.. כולם יכתבו עכשיו ש.. "אני קניתי ועובד מעולה"
אבל אתם מכירים רק את עצמכם ... בחניות מכירים מאות אנשים שעוברים אצלם ולחלקם זה קרה..
מי שרוצה לקחת הימור.. סבבה!
אגב! בחנות הזאת לא מוכרים בכלל כזה משטח... (גם לא האיכותי)
הכל מגיע מסין!!!
ואגב ההוא שמביא את הסילפוס זה גם מגיע מאותו יצרן סיני

open

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נשרף לי מיד בפעם הראשונה אחרי שזה היה בעוצמה של 14 למשך 2 דקות אולי מעט יותר.
החנות החליפה לי לחדש, נתנו את השירות רק מאז אני משתמשת על לא יותר מ-10
ניסיתי 11 ועקבתי אחרי זה וראיתי שמתחיל טיפה להשחים אז הורדתי מיד.
כך שכרגע מנסיון שלי המקסימום זה 10.
התחתית של הסיר אולי היתה מעט לחה אבל לא מלוכלכת, לא מכניסה סירים עם שומן לארונות...

Chanae

משתמש מקצוען
אני חדשה בתחום ואשמח לדעת מידע על אלי אקספרס.
בררנו אצל הרב פריד והוא אמר שמה שבעיקר צריך שהמשטח יהיה יבש ולא יכנס מתחת מים
המשטחים של אלי אקספרס גם טובים בשביל זה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה