בריאות תוצאה חריגה בבדיקת דם - ESR

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

ח. שושני

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בבדיקת דם יצא ערך גבוה של ESR (58)
הרופא אומר לחזור שוב על הבדיקה, (והצלחתי להלחץ - למרות שזה נראה לי רופא לא חכם מדי, מנסיון העבר)

מה שכן - לפי הכאב בשיניים - כנראה שהיתה לי דלקת בשן, של אזור לא מטופל. ולטעמי קשור.

שאר התוצאות תקינות - חוץ מברזל ...

יש מישהו שמבין בזה??

בבדיקת דם יצא ערך גבוה של ESR (58)
הרופא אומר לחזור שוב על הבדיקה, (והצלחתי להלחץ - למרות שזה נראה לי רופא לא חכם מדי, מנסיון העבר)

מה שכן - לפי הכאב בשיניים - כנראה שהיתה לי דלקת בשן, של אזור לא מטופל. ולטעמי קשור.

שאר התוצאות תקינות - חוץ מברזל ...

יש מישהו שמבין בזה??

ESR אכן קשור למדדי דלקת
נשמע הגיוני לדעתי

אמא6

משתמש רשום
מראה שיש איזה שהוא דלקת בגוף.למה עשית הבדיקות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה