התייעצות תומכת לידה

שני 100

משתמש רשום
שלום וברכה,
אני מחפשת מידע על תומכות לידה,
אני רוצה אחת שיודעת לתמוך נפשית ופיזית,
אחת שמתמצאת ברפלקסולוגיה, עיסוים וכדו' ויכולה באמת להקל על הכאבים.
כמובן שחשוב שתהיה חרדית ויראת שמים.
אשמח להמלצות מניסיון אישי בלבד.
תודה רבה לכולם!!

תמר צלמת

משתמש פעיל
צילום מקצועי
הודליה חריר מקצועית ברמות בתחום שנים מלאת ניסיון אנושית ורגישה מומלצת מאוד
0506980887

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
יש לך כאן רשימת תומכות
חלקן עם המלצות נלהבות בפרוג

אמיגו

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
שלום וברכה,
תודה רבה לכולם!!
בת שבע כהן מרמות תותחית ממליצה ברמות על

פ.ג.א.

משתמש צעיר
נעמי גוטליב מומלצת ממש מניסיון!!!
יודעת בדיוק איפה ללחוץ ולעסות כדי להרגיע את הכאב בשיתוף פעולה מלא עם האחיות בבית חולים...
מאד אנושית

שני 100

משתמש רשום
תודה לכולם,
אשמח שכל מי שמעלה המלצה שתכתוב לי גם פרטי יצירת קשר.

shira_Pr

משתמש חדש
המליצו כאן על נעמי גוטליב. אני ממליצה גם תהילה אליאב - תומכת לידה לדעתי מהמוצלחות ביותר שהיכרתי - יש לה יתרון שהיא צעירה ולא מבוגרת, מלאת אנרגיות, עוד יתרון מטורף שלה זה התקשורת והיחס - כל אחת תגיד לך את זה. כמובן מקצוענות והמוןןןן ידע, היכרות עם הצוותים בבתי החולים, מזרזת לידות ברמה אחרת, משתפת את הבעל גם שלא ירגיש שולי... בקיצור שווה ממש.
היא נמצאת גם באתר של מאמימוש - אפשר שם לקבל פרטים. במידה ואין לך - הפלאפון שלה זה 0527119771.

חני-לו

משתמש חדש
מעתיקה מה שהמלצתי לאחרות באשכול אחר:
ואו, אני ממש לא רוצה לגרוע כאן מאף אחת, אבל מניסיון שלי ושל עוד שאני מכירה- במרכז זאת תהילה אליאב... אני אומרת את זה כי לדעתי ומהתנסות, היא מקצועית בכמה רמות מדולות מבוגרות שהייתי איתם והחברות שהמליצו לי עליה חשו את אותו דבר, והשם שלה רץ לי כמה פעמים מתי שביררתי על דולות. אני חושבת שיש לה גם משהו שאולי לא אמרו כאן אבל זה הדבר שהכי קנה אותי: יחס אנושי עם המון המון טאקט. וזה מלבד המדהימה שלה והיכולת הסבר והשיתוף של כולם בתהליך הלידה - בקיצור חלום! ממליצה ממש.
תומכות נוספות ששמעתי שהן אלופות מכאלה שהתנסו: גינדי מבית וגן, לונצר מרמב"ש א, גוטליב מביתר.

דוציל

משתמש צעיר
ממליצה בחום על אורלי ששון מנתניה.
אנושית ברמות על!! מקצועית ביותר . רפלקסולוגית ופיזוטרפיסטית רצפת אגן. היחס וההבנה שלה שוים את הכל!!!

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
0506736429
היא מיילדת בשערי צדק
אבל במקביל עושה גם ליווי לידה
תותחית על
מה שמה?
באתר שלנו יש רשימת תומכות כולל טלפונים ומיילים (לא לכולן יש, אבל למי שיש, מופיע)

פרוזן

משתמש מקצוען
שלום וברכה,
תודה רבה לכולם!!באיזה אזור את מחפשת
לא כתבת באיזה אזור את מחפשת
בכל אופן אם תרצי את יכולה לפנות למייל Srm9755 יש לי מידע על הרבה דולות טובות
בהצלחה

ד ג

משתמש חדש
מנסיון, אני ממליצה מאוד מאוד על אסתר רבינוביץ!!
מקצועית מאוד עם המון המון נסיון.
היא מירושלים
מאוד מאוד מוצלחת, יודעת להקל מאוד על הכאבים!
(אני הייתי כבר בטוחה שאני אקח אפידורל, ואז היא הגיעה, ובסוף לקחתי רק 4.5 שעות אחרי)
היא מכירה טוב את הצוות בבתי החולים
וגם עוזרת מאוד מבחינה רגשית, משרה רוגע בצורה יוצאת דופן!!
ללדת איתה זו חוויה אחרת של לידה!!
המס' טלפון שלה: 0527136537

נחמי_ל

משתמש חדש
אני ממליצה בחוםםם על תהילה אליאב מבית שמש!
עברתי 3 לידות עם 3 תומכות שונות, ופשוט נכוויתי מכולן, האחת היתה חסרת תאקט לחלוטין (לא נתנה לבעלי להיות לידי ולא אפשרה לנו לדבר, ממש לא נתנה לי לנוח בזמנים שלא היה נדרש לעשות דבר, ופשוט סבלתי ממנה), האחרת הייתה טובה אך מבוגרת ומאד כבדה בהתנהלות והשלישית מצויינת אך לא מספיק מקצועית מה שגרם לי לעיכוב לידה מטורף ובסוף חתך...
החלטתי לנסות תומכת צעירה יותר ובת דודה שלי המליצה לי על תהילה וב"ה זה היה פשוט מדהים! הייתה זריזה, זורמת, כ"כ הבינה אותי, עם המוןןןן תאקט. גרמה לי ליהנות מהלידה ולא להיות סביב כאב וסבל ולהתייחס לזה כעוד חוויה מחרידה.
היה לה ידע מדהים, על כל שאלה נתנה לי פירוט, הפניות, מענה מלא (יש לה תעודה של אחד הבתי ספר הטובים בארץ שאני לא זוכרת את שמו... אפשר לבדוק אצלה).
רק לסייג ולומר שאני באמת ממליצה בחום ונטו בשביל כל היולדות כאן, אני לא מקבלת על זה טובה כלשהי ולא כלום! רק מאחלת שקודם כל תגדירו מה רוצים מהתומכת לידה (וכדאי להתייחס בהחלט לדברים קטנים) ותקחו תומכת לידה עם יחס אנושי ומקצועית.
כמו שאמרתי, באופן אישי אני ממליצה שתקחו את תהילה ופשוט תחוו לידה מדהימה, חוייתית ומקצועית.
המספר שלה - 0527119771.

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
עברתי 3 לידות עם 3 תומכות שונות, ופשוט נכוויתי מכולן,
מאוד מוזר!
רוב התומכות הן מקסימות, בעלות טאקט ויודעות את מקומן ואת עבודתן
3 פעמים אחת אחרי השניה????
גם תהילה מצויינת, אבל יש עוד מעולות
(לא להוריד מתהילה, גם אני שמעתי עליה דברים טובים)
אבל נכווית אצל 3?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה