התייעצות תומכת לידה עבור לידה ללא אפידורל

אופטלגין

משתמש צעיר
אשמח להמלצה על תומכת לידה מקצועית שמתמחה בלידה טבעית ללא אפידורל
באיזור חיפה והסביבה
התקציב סביבות 2,000

ושאלה נוספת על הדרך- באיזה בית חולים בחיפה הכי מומלץ ללדת לידה טבעית? שלא מלחיצים ישר לקחת אפידורל או נותנים זרוז?
תודה

קצרה

משתמש מקצוען
לא ידוע היום על בית חולים שמלחיץ לקחת אפידורל
כל בתי החולים זורמים עם לידות טבעיות
זה הטרנד היום ...

אפידורל מלחיצים לקחת רק במקרה שיש חשש גדול לניתוח
ובכל זאת מנסים קודם לידה טבעית
ואז עדיף ליולדת להיות תחת אפידורל ולא לקבל הרדמה מלאה
ובמקרים כאלו - באמת עדיף לקחת אפידורל ולהבין שהתפתחה בו לידה קצת יותר מורכבת
שבשבילה בדיוק נועדו בתי החולים, ניתוחים קיסריים ושאר פרוצדורות מצילות חיים.

wonderwall

עיצוב וצביעת קירות אומנותית
מנוי פרימיום
אני מאד רציתי בלי אפידורל, לקחתי תומכת אלופה (ויקרה מאד) אבל בשלב מסוים היה צורך לקחת.
תתכונני שאת מצידך רוצה ומנסה, אבל לא תמיד זה אפשרי...
זה מונע אכזבות אחר כך.

עורכת קליפים

משתמש פעיל
מה עושה תומכת בלידה עם אפדורל?
בגדול כלום,
אני התיעצתי עם תומכת לידה לפני הלידה הראשונה שלי והיא אמרה שאם לוקחים אפידורל לא צריכים תומכת,
היתה לי חברה שלקחה תומכת כי היא לא הגיעה עם אמא שלה ולא רצתה להיות לבד, רצתה שתהיה מישהי לידה,
אבל אם האמא מגיעה או שלא צריך אני לא רואה סיבה למה לשלם לתומכת.

אופטלגין

משתמש צעיר
אם זו לידה ראשונה ממליצה להגיע עם ראש פתוח ולא להיות סגורה על לידה טבעית.
בד"כ זו לידה ארוכה ולא קלה.
זו לידה שלישית
וגם לידה שניה ילדתי בלי
ושוב מבקשת אם יש למישהי המלצה על תומכת כזו מאיזור חיפה אשמח מאוד לשמוע

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום

wonderwall

עיצוב וצביעת קירות אומנותית
מנוי פרימיום
מה עושה תומכת בלידה עם אפדורל?

בגדול כלום,
זה כ"כ לא נכון.
אם הלידות שלך חלקות, ואת לוקחת/לא לוקחת אפידורל, והתינוק בחוץ - תודי לה' בלי סוף.
למי שהלידות לא ככה, והן נשים לא מעטות - תדעו שלתומכת טובה יש המוןןןן מה לעשות, גם ובפרט עם אפידורל שעלול להאט את הלידה עוד יותר.
לא כאן המקום לפרט, אבל תדעו שתומכת טובה בהחלט יכולה לסייע בכל מצב.

חןעיצובגרפי

משתמש חדש
אשמח להמלצה על תומכת לידה מקצועית שמתמחה בלידה טבעית ללא אפידורל
באיזור חיפה והסביבה
התקציב סביבות 2,000

ושאלה נוספת על הדרך- באיזה בית חולים בחיפה הכי מומלץ ללדת לידה טבעית? שלא מלחיצים ישר לקחת אפידורל או נותנים זרוז?
תודה
2000 זה סביר להניח רק מישהי שבתחילת דרכה...בני ציון נחמד וגם תלוי על איזה מיילדת "נופלים" . הכי חשוב לבוא מוכנה כי בסופו של דבר את בוחרת איך ללדת ואף אחד לא יכול להכריח אותך...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה