תוכנת תלת מימד ללימוד

שרה רבקה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מתייעצת לגבי הכנסת תוכנת תלת מימד למגמת גרפיקה בסמינר. (בהתחשב בנתוני השוק)
איזו תוכנה הייתם ממליצים? לאיזו שנה, א' או ב'? מה זה דורש מבחינת כישורים?
אשמח להחכים בנושא

מתנה ששווה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני לא יודע לגבי קנייה, אבל יש את בלנדר שהיא חינמית... ואני גם מתחיל עכשיו ללמוד אותה. יש מלא מדריכים באתר שלהם, שווה לבדוק...

שרה רבקה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אשמח לשמוע חוות דעת מהמבינים כאן ומתמצאים בשוק העבודה. (ללא קשר לעלות התוכנות)

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
הכוונה היא ללמד את זה במסגרת הגרפיקה כעזר לגרפיקה או רק בתחום התלת מימד?

בעיקרון התוכנות השולטות היום בתחום התלת מימד הן "מאיה" ו"מקס" הן לצורך אנימיציה והן לצורך הדמיות.

כישורים מיוחדים לא נדרשים אבל צריך ידע בסיסי במחשב ואפילו קצת יותר מזה והמון סבלנות ויכולת תרגול, (צריך המון שעות תרגול)

גיל קוליוק

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
אם יורשה לי,
אני מצטרף לפרדס חברי,
אך חולק עליו לגבי כישורים, לענ"ד בעיקר צריך תפיסה מרחבית, יצירתיות, בין בפתרון בעיות, ובין בעיצוב.
שיהיה בהצלחה.
ואם צריך מורה ;):D

נחמי ווייס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
צהריים טובים
אם את מעוניינת להוסיף את זה כחלק ממקצוע הגרפיקה אז זיבראש היא הכתובת, איתה ניתן ליצור הדמיית/פיסול מוצרים ויכולה להוסיף הרבה במקום לעשות את ההדמיה בפוטושופ.
אם את מעוניינת להוסיף כללית את הקאע של תלת מימד-זהו מקצוע בפני עצמו ממש!!! ואז יש לך את שאר התוכנות שהציעו כבר.

אם את מעוניינת בפרטים נוספים תוכלי פנות אלי באישי.

יניב

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית
בלנדר.
קשה באימונים אבל קל בקרב.
(קל למשתמש וקל לתוכנה, לא קורסת כמעט...)

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
תלת ממד לא מגיע כתוספת הוא מגיע בפני עצמו (גרפיקה זה תוספת לתלת ממד לצורך העניין)
אם הרצון הוא לספק כלים אז בלנדר (יש לה גם כלי פיסול)
אם הרצון הוא להכניס את הבנות לתעשיה אז מאיה , רויט, זיבראש, מקס, תלוי לאיזה שוק את רוצה לפנות.
לצורך העניין אני משתמש בלנדר (וכן היא באמת קלה בקרב)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ג

א מִזְמוֹר לְדָוִד בְּבָרְחוֹ מִפְּנֵי אַבְשָׁלוֹם בְּנוֹ:ב יְהוָה מָה רַבּוּ צָרָי רַבִּים קָמִים עָלָי:ג רַבִּים אֹמְרִים לְנַפְשִׁי אֵין יְשׁוּעָתָה לּוֹ בֵאלֹהִים סֶלָה:ד וְאַתָּה יְהוָה מָגֵן בַּעֲדִי כְּבוֹדִי וּמֵרִים רֹאשִׁי:ה קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶקְרָא וַיַּעֲנֵנִי מֵהַר קָדְשׁוֹ סֶלָה:ו אֲנִי שָׁכַבְתִּי וָאִישָׁנָה הֱקִיצוֹתִי כִּי יְהוָה יִסְמְכֵנִי:ז לֹא אִירָא מֵרִבְבוֹת עָם אֲשֶׁר סָבִיב שָׁתוּ עָלָי:ח קוּמָה יְהוָה הוֹשִׁיעֵנִי אֱלֹהַי כִּי הִכִּיתָ אֶת כָּל אֹיְבַי לֶחִי שִׁנֵּי רְשָׁעִים שִׁבַּרְתָּ:ט לַיהוָה הַיְשׁוּעָה עַל עַמְּךָ בִרְכָתֶךָ סֶּלָה:
נקרא  31  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה